Diagnostické proužky a testy

Diagnostické proužky a testy představují rychlý a jednoduchý způsob, jak analyzovat biologický materiál za účelem zjištění stavu pacienta. Využívat se mohou jak v ordinacích lékaře, tak jejich používání zvládne samotný uživatel doma.

Zobrazení:
do 10 dnů

Antigenní test na koronavirus covid-19 10ks

1 699 Kč

Antigenní test na Coronavirus covid-19 pro domácí použití. Výsledek do 15ti minut. Test si provedete doma sami a bez nutnosti dalšího odborného vybavení.Balení obsahuje 10ks testůBalení obsahuje český návodRychlá identifikace nemocného na pracovišti i jinde a jeho izolace zabrání rozšíření nákazy uvnitř firem a rodin. Už žádné fronty, diskomfort, z..

Antigenní test na koronavirus covid-19 15ks

2 499 Kč

Antigenní test na Coronavirus covid-19 pro domácí použití. Výsledek do 15ti minut. Test si provedete doma sami a bez nutnosti dalšího odborného vybavení.Balení obsahuje 15ks testůBalení obsahuje český návodRychlá identifikace nemocného na pracovišti i jinde a jeho izolace zabrání rozšíření nákazy uvnitř firem a rodin. Už žádné fronty, diskomfort, z..

Antigenní test na koronavirus covid-19 20ks

3 329 Kč

Antigenní test na Coronavirus covid-19 pro domácí použití. Výsledek do 15ti minut. Test si provedete doma sami a bez nutnosti dalšího odborného vybavení.Balení obsahuje 20ks testůBalení obsahuje český návodRychlá identifikace nemocného na pracovišti i jinde a jeho izolace zabrání rozšíření nákazy uvnitř firem a rodin. Už žádné fronty, diskomfort, z..

Antigenní test na koronavirus covid-19 25ks

4 199 Kč

Antigenní test na Coronavirus covid-19 pro domácí použití. Výsledek do 15ti minut. Test si provedete doma sami a bez nutnosti dalšího odborného vybavení.Balení obsahuje 25ks testůBalení obsahuje český návodRychlá identifikace nemocného na pracovišti i jinde a jeho izolace zabrání rozšíření nákazy uvnitř firem a rodin. Už žádné fronty, diskomfort, z..

Antigenní test na Koronavirus/Coronavirus covid-19 5ks

899 Kč

Antigenní test na Coronavirus covid-19 pro domácí použití. Výsledek do 15ti minut. Test si provedete doma sami a bez nutnosti dalšího odborného vybavení.Balení obsahuje 5ks testů ( nabízíme i cenově zvýhodněné balení: 10ks - 1 699 Kč, 15ks - 2 499 Kč, 20ks - 3 329 Kč, 25ks - 4 199 Kč )   Balení obsahuje český návodRychlá identifikace nemo..

Zobrazuji 1 až 6 z 6 (celkem stran 1)

Diagnostické proužky jsou konkrétně určeny pro semikvantitativní analýzu moči. S pomocí těchto proužků se při odběru malého vzorku testují klinicky významné analyty. Zjistit lze tímto způsobem přítomnost bílkoviny, glukosy, ketonů, urobilinogenu, krve, pH moče, kyseliny askorbové, proteinů, leukocytů, specifickou hmotnost a dusitanů.

S pomocí diagnostických testů lze efektivně zjistit mnoho informací. Využívají se pro zjišťování hladiny cholesterolu, CRP testy snadno odhalí přítomnost bakteriální infekce. Součástí kategorie jsou tak testy na přítomnost drog i testy těhotenské. Předností těchto výrobků je jednoduchost použití a dobrá citlivost, která zaručí přesný výsledek.