Rukavice vyšetřovací

Vyšetřovací rukavice představují nezastupitelný druh ochrany rukou pro pracovníky nemocnic a dalších zdravotnických zařízení.

Zobrazení:
Nedostupné

Rukavice nitrilové modré, bez pudru, vel. L, 200 ks

459 Kč

Jednorázové bezpudrové rukavice jsou vyrobeny z nitrilu bez použití latexu. Dobře díky své elastičnosti sedí, jsou lehké, tenké, s hedvábným povrchem a rolovaným okrajem. Nesterilní rukavice jsou vhodné i pro práci ve vlhkém prostředí. Z důvodu velké poptávky a nedostatku na trhu expedujeme toto zboží až do odvolání v maximálním počtu 10 ks na zák..

Nedostupné

Rukavice nitrilové modré, bez pudru, vel. M, 200 ks

459 Kč

Rukavice jsou vyrobeny z nitrilu, neobsahují pudr ani latex. Jsou nesterilní a vhodné pro jednorázové využití. Vyšetřovací rukavice jsou elastické, dobře drží na rukou, jsou velmi lehké a tenké. Vybaveny jsou rolovaným okrajem a typický je pro tento výrobek i hedvábný povrch. Mohou být používány i v mokrém prostředí. Z důvodu velké poptávky a nedo..

Nedostupné

Rukavice nitrilové modré, bez pudru, vel. S, 200 ks

459 Kč

Bezpudrové rukavice jsou určeny pro jednorázové využití. Jejich materiál neobsahuje latex. Nitrilové rukavice jsou příjemné na nošení, dostatečně elastické, mají hladký povrch a jsou lehké a tenké, proto neztratíte v ruce cit. Mají rolovaný okraj. Používat je lze ve vlhkém i suchém prostředí. Nejsou sterilní. Z důvodu velké poptávky a nedostatku n..

Nedostupné

Rukavice nitrilové modré, bez pudru, vel. XL, 170 ks

459 Kč

Vyšetřovací rukavice jsou vyrobeny z jemného nitrilu a neobsahují latex. Jsou jednorázové, nesterilní. Výhodou je maximální komfort při jejich nošení: Jsou z elastického materiálu, příjemné na dotek, velmi lehké a tenké. Mají hladký povrch a rolovaný okraj. Hodí se do různého prostředí včetně toho vlhkého.Z důvodu velké poptávky a nedostatku na..

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)

V potaz je nutné brát řadu kritérií, která určují, zda budou optimálně plnit svůj účel. Rukavice je nutné volit v první řadě podle materiálu. Často užívaným je stále přes riziko alergií latex, neboť vykazuje vysokou míru ochranné schopnosti možnou alternativu představují rukavice vinylové či nitrilové.

Dbát je nutné pamatovat na vhodně volenou texturu, ta může být zcela hladká nebo zdrsnělá. Z pohledu zdravotníka je zásadní i vhodná vnitřní úprava, pudrované rukavice v některých případech lépe vyhovují než bezpudrové.

Vyšetřovací rukavice jsou jednorázové, avšak nemusejí být nutně sterilní. Nesterilní rukavice jsou přípustné tehdy, jsou-li užívány primárně pro ochranu zdravotníka, případně pokud se používají z hygienických důvodů. Tam, kde je nutno zabránit kontaminaci zpracovaných materiálů, případně samého pacienta, patří pouze sterilní typ.