Inzulínky, tuberkulínky

Inzulínové stříkačky alias inzulínky jsou specifickým typem injekčních stříkaček, který je určen především k podávání inzulínu či dalších léčebných látek, jako je například botulotoxin. Vyrobeny jsou z plastu.

Zobrazení:
Nedostupné

Inzulínka 1 ml s jehlou G29 100ks

270 Kč

Stříkačka-inzulínka je určena pro aplikace o maximálním objemu 1 ml. Aplikace musí následovat bezprostředně po naplnění, stříkačky nejsou navrženy ke skladování. Složeny jsou z válce se stupnicí a již vlepenou jehlou příslušného rozměru. Stříkačka funguje na bázi stlačení pístu a je opatřena bezlatexovým těsněním. Inzulínka je sterilní (sterilizová..

Nedostupné

Tuberkulínová stříkačka s jehlou 29G, 1 ml, 100 ks

332 Kč

Sterilní malé stříkačky jsou určeny k aplikování malých objemů léčiva. Tzv. tuberkulínové stříkačky se nehodí k přechovávání léků, doporučuje se okamžitá aplikace. Zabaleny jsou v obalu z papíru a fólie a sterilizovány etylenoxidem...

Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)

Obecně se jedná o malou stříkačku, která lze využít k podávání malého objemu léčiva subkutánně nebo intradermálně. Součást této stříkačky tvoří jehla a rovněž jsou vybaveny přehlednou stupnicí. Ta vyznačuje přímo počet jednotek, tj. jeden dílek se rovná jedné jednotce. Určeny jsou k jednorázovému použití.

Vybaveny jsou kratší jehlou, což dovoluje šetrnou aplikaci s menším poškozením tkání a zachováním vyššího komfortu pro pacienta. Zároveň se tak eliminuje riziko nechtěného aplikování inzulínu do svalu.

Tuberkulínky jsou charakteristické tenké stříkačky. Určeny jsou pro podávání malých objemu do 1 ml. Jsou vybaveny dvěma stupnicemi. Ty jsou kalibrovány na desetiny a setiny mililitru. Tento typ injekčních stříkaček se dodává individuálně balen do sterilních obalů.