Ortopedické a fixační pomůcky

Ortopedie se dnes řadí k základním chirurgickým odvětvím. Jedná se o svébytný obor, který se zaobírá léčbou a prevencí poruch pohybového a podpůrného aparátu. A to jak těch vzniklých v důsledku onemocnění, tak i po zranění. Ortopedické a fixační pomůcky tak především podporují právě pohybový aparát. Vhodné jsou pro děti i dospělé, pro chronické i pro akutní stavy.

Zobrazení:
do 2-3 dnů

Gumový nástavec na berle 17/35mm

49 Kč

Protiskluzový nástavec s kovovou vložkou Rozměr 17/35 mm s kovovou vložkou (obyčejný, pasuje na ADVANCE) Barva černá..

do 2-3 dnů

Gumový nástavec na berli Ellipse

69 Kč

Náhradní protiskluzový nástavec na berle Elipse,Style,Sofia..

do 2-3 dnů

Hůl podpůrná nastavitelná

369 Kč

Skládací konstrukce hole je vyrobena z duralových trubek vysoké pevnosti, doplněna pohodlným ergonomickým umělohmotným držadlem a poutkem. Hůl je výškově nastavitelná a ve spodní části je opatřena pryžovým protiskluzovým nástavcem.Regulovatelná výška po 2,5cm v rozmezí 69-92cm, Hmotnost: 0,3kgBarva měděná (bronz)Max. zatížení: 90kg..

do 2-3 dnů

Hůl podpůrná skládací

379 Kč

Skládací konstrukce hole je vyrobena z duralových trubek vysoké pevnosti, doplněna pohodlným ergonomickým držadlem z lakovaného dřeva a poutkem. Hůl je výškově nastavitelná a ve spodní části je opatřena pryžovým protiskluzovým nástavcem.Regulovatelná výška po 2,5cm v rozmezí 78-88cm, Hmotnost: 0,38kgMax. zatížení: 115kgBarva: černáSLOŽEN..

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)

Na současném trhu je k dispozici prakticky nepřeberné množství ortopedických a fixačních pomůcek, neboť ortopedická protetika je velmi dynamicky se rozvíjejícím oborem.

Usnadňují pohyb a také napomáhají zvýšit kvalitu pacientova života, neboť slouží jako kompenzační pomůcky pro osoby se sníženou pohyblivostí. Zároveň napomáhají zbavit se bolesti. Mohou mít i preventivní účinek.

Ortopedické a fixační pomůcky představují proto užitečné doplňky při sportovních aktivitách, ale v běžném každodenním životě. I v běžných lékárničkách se tak vyplatí mít k dispozici například ortopedické vložky či silikonové podpatěnky.