Pro výběr dopravy a platby máte několik možností. Spolupracujeme s těmi nejpopulárnějšími dopravci a platebními zprostředkovateli na trhu, jejich nabídka se ovšem liší podle zemi, kam zásilku odesíláme. Nabídka dostupných dopravců a plateb se vám zobrazí v průběhu zadávání objednávky, a vy si už pouze vyberete tu možnost, která vám nejvíce vyhovuje.


Mezi nejpopulárnější dopravce vybírané našími zákazníky patří společnosti PPL, DPD a Česká pošta.

Objednávky expedujeme v závislosti na čase jejich přijetí buďto v ten samý den, anebo hned následující. Své zboží obdržíte na základě vámi zvoleného dopravce během 2-3 dnů od jeho objednání. Děláme maximum pro to, ať své objednávky obdržíte v co nejkratším možném termínu.

Cena dopravy se odvíjí od výše Vaší objednávky,  při větší objednávce máte dopravu zdarma. Kolik vám zbývá ještě vložit do nákupního košíku pro získání dopravy zdarma se vám zobrazí průběžně během nákupu.


Nejvyužívanější platební metódy jsou platba kartou, dobírkou, a zejména pro velkoobchodní klientelu platba převodem:

- Platba kartou - probíha přes šifrované platební rozhraní s plným zabezpečením a probíhá v reálném čase, tedy okamžitě

- Platba na dobírku - platíte v hotovosti přímo dodavateli, který vám doveze zboží až k vám domů

- Platba převodem - provedení platby může trvat 1-3 pracovní dny, a proto tato možnost je využívána spíše velkoobchodními odběrateli, kterým vystavujeme faktury s datem splatnosti