Pervin

Pervin (též Perlan) je materiálem primárně vyvinutým právě pro potřeby zdravotnictví. Netkaná textilie českého původu se však úspěšně rozšířila i do dalších průmyslových odvětví. Mezi klíčové vlastnosti patří zejména dobrá savost, vysoká pevnost a odolnost za mokra.

Zobrazení:
Skladem

Perlan 42 x 48 cm (podložka), 200 ks

530 Kč

Podložka Pervin je vyrobena z netkané textilie. Použitý materiál je přírodní – 100 % viskózy. Podložku charakterizuje hlavně vysoká odolnost, pevnost a savost. Rovněž je měkká a příjemná na dotek...

Zobrazuji 1 až 1 z 1 (celkem stran 1)

K využití v medicíně jej přímo předurčuje zejména atest pro přímý styk s pokožkou. Pervin je absolutně nedráždivý a je velmi dobře snášen. Vhodný je i pro citlivou dětskou kůži. Proto se Pervin využívá i v běžných domácnostech při péči o novorozence.

Vyrábí se stále dle původního postupu výhradně ze stoprocentní viskózy a udržuje si vysokou kvalitativní úroveň. Dnes se také na trh mimo standardní verze dodává i alternativa opatřená odolnou nepropustnou vrstvou. Ta je vyrobena z laminátu a nachází se na rubové straně výrobku. Na trhu je Pervin ve formě přířezů, případně v rolích. Požadovaný rozměr je nutné si zvolit dle plánovaného účelu použití.