Toaletní křesla, židle

Toaletní křesla a židle se řadí mezi hygienické kompenzační pomůcky. Slouží k vykonávání potřeby mimo WC. Jsou tedy vhodné pro osoby, u nichž nelze zajistit vykonávání tělesných potřeb přímo na toaletě.

Zobrazení:
do 2-3 dnů

Křeslo toaletní New Club - šedé

2 269 Kč

S polstrovaným sedákem a opěrkou, plastovou nádobou a víkem Pevné područky Odnímatelný polstrovaný sedák s výřezem (PVC) Polstrovaná opěrka (PVC) Lehce vyjmutelná plastová toaletní nádoba s víkem Rám ocelový, lakovaný rozměry otvoru: 26x21cm, rozměry opěrky: 23x46cm, rozměry loketních opěrek: 22x6cm barva šedá Podrobné technické údaje naleznete ..

do 10 dnů

Nádoba toaletní plastová s víkem

319 Kč

Náhradní plastová nádoba s víkem k toaletním křeslům Náhradní plastová nádoba s víkem k toaletním křeslům...

do 2-3 dnů

Toaletní a sprchové křeslo skládací výškově nastavitelné AR-104

2 269 Kč

S plastovou sanitární nádobou Toaletní křeslo je určeno pro osoby se zdravotním postižením a poruchami pohybového ústrojí, jakož i pro starší osoby a také ty, které mají problémy s používáním standardní toaletní mísy, vany nebo sprchového koutu. Usnadňuje a pomáhá při každodenních toaletních aktivitách, např. u umyvadla, vany nebo ve sprchovém kout..

do 2-3 dnů

Toaletní křeslo KT-S 668

1 539 Kč

S prkénkem, plastovou nádobou a víkem pro mobilní použití. Pevný ocelový lakovaný rám. Záchodové prkénko a poklop. Nastavitelná výška. Snadno vyjmutelná nádoba s úchytem a víkem. Dodáváno v demontovaném stavu. Díky použití šroubů a křídelkových matic je montáž snadná. Podrobné technické údaje naleznete ve vedlejší záložceSpecifikace..

do 10 dnů

Toaletní křeslo pojízdné FS 692

3 109 Kč

S polstrováním,plastovou nádobou a víkem pro mobilní použití Křeslo je vyrobeno z odolné lakované ocelové konstrukce. Odklopitelné područky - usnadňují sedání a vstávání osobám se sníženou mobilitou. Vybaveno vyměkčeným sedátkem, čalouněným nepromokavým materiálem, který lze jednoduše čistit. Brzdy na předních i zadních kolech. Odklopné stupačky. ..

do 2-3 dnů

Toaletní křeslo skládací výškově nastavitelné AR-102

2 059 Kč

S polstrovaným sedákem a opěrkou, nádobou a víkem aletní křeslo je určeno pro osoby se zdravotním postižením a poruchami pohybového ústrojí, jakož i pro starší osoby a také ty, které mají problémy s používáním standardní toaletní mísy. Usnadňuje a pomáhá při každodenních toaletních činnostech, umožňuje uspokojit fyziologické potřeby bez nutnosti vs..

do 2-3 dnů

Toaletní křeslo výškově nastavitelné AR-103

2 059 Kč

S polstrovaným sedákem a opěrkou, nádobou a víkem Na tento produkt platí pro prodejny zdravotních potřebvelkoobchodnímnožstevní sleva (do vyprodání zásob). Informace na 558 712 577. V košíku se vám bude zobrazovat vždy základní cena za 1ks - cenu vám upravíme dle počtu objednaných kusů až na faktuře. Toaletní křeslo je určeno pro osoby se zdrav..

Zobrazuji 1 až 7 z 7 (celkem stran 1)

Tyto pomůcky jsou vždy vyráběny z vysoce kvalitních, odolných a pevných materiálů. A to především kvůli nosnosti, která může být až 200 kg (bariatričtí pacienti). Toaletní křesla a židle mohou být bodové, případně mobilní, vybavené kolečky. Pomůcky vybavené kolečky se využívají jako mobilní WC, ale toaletní mísu lze také vyjmout, pacient tak v případě potřeby může vykonat potřebu přímo na WC. Tyto židle a křesla lze využívat také jako domácí invalidní vozík.

Dřevěná křesla a židle vypadají jako běžný nábytek, uživatel tak nemusí mít obavu z toho, že zdravotní pomůcka na sebe bude na první pohled upozorňovat. Většina toaletních křesel a židlí není vhodná do sprchy, musí jít o verzi, která je speciálně označená jako sprchovací.