Toaletní křesla, židle

Toaletní křesla a židle se řadí mezi hygienické kompenzační pomůcky. Slouží k vykonávání potřeby mimo WC. Jsou tedy vhodné pro osoby, u nichž nelze zajistit vykonávání tělesných potřeb přímo na toaletě.

Zobrazení:
do 2-3 dnů

Křeslo toaletní nastavitelné OPEN modré

4 139 Kč

S polstrovaným sedákem a opěrkou, plastovou nádobou a víkem Toaletní křeslo OPEN s výškovým nastavením je nejprodávanějším produktem v Evropě, a to díky modernímu designu a pohodlí. Je vyrobeno z pevného kovu natřeného epoxidovým povlakem a nepromokavého čalounění. Sedlo je připevněno k rámu pomocí spon, takže je velmi snadné ho sundat pro čištěn..

do 2-3 dnů

Nádoba toaletní plastová s víkem

319 Kč

Náhradní plastová nádoba s víkem k toaletním křeslům Náhradní plastová nádoba s víkem k toaletním křeslům...

do 10 dnů

Toaletní křeslo KT 023B

1 859 Kč

skládací rám, nosnost 120kg POPIS Rám křesla je z skládací, což usnadňuje skladování v době, kdy není křeslo používáno. Nohy jsou výškově nastavitelné a opatřeny protiskluzovými nástavci. Součástí je plastová sanitární nádoba s víkem, která je snadno vyjímatelná a záchodové prkénko s poklopem. Plastové boční područky zabezpečují stabilitu a bezpeč..

do 2-3 dnů

Toaletní křeslo KT-S 668

1 859 Kč

S prkénkem, plastovou nádobou a víkem pro mobilní použití. Pevný ocelový lakovaný rám. Záchodové prkénko a poklop. Nastavitelná výška. Snadno vyjmutelná nádoba s úchytem a víkem. Dodáváno v demontovaném stavu. Díky použití šroubů a křídelkových matic je montáž snadná. Podrobné technické údaje naleznete ve vedlejší záložceSpecifikace..

do 2-3 dnů

Toaletní křeslo pojízdné FS 692

5 079 Kč

S polstrováním,plastovou nádobou a víkem pro mobilní použití Křeslo je vyrobeno z odolné lakované ocelové konstrukce. Odklopitelné područky - usnadňují sedání a vstávání osobám se sníženou mobilitou. Vybaveno vyměkčeným sedátkem, čalouněným nepromokavým materiálem, který lze jednoduše čistit. Brzdy na předních i zadních kolech. Odklopné stupačky. ..

do 10 dnů

Toaletní křeslo pojízdné KT 023C

2 379 Kč

skládací rám na kolečkách, pro mobilní použití POPIS Rám křesla je z skládací, což usnadňuje skladování v době, kdy není křeslo používáno. Nohy jsou výškově nastavitelné a opatřeny koly v otočných vidlicích s brzdami na zadních kolech pro přesun a možnost nacouvání na běžnou toaletu. Součástí je plastová sanitární nádoba s víkem, která je snadno v..

do 2-3 dnů

Toaletní křeslo skládací AR-101

1 859 Kč

skládací rám, nosnost 136kg POPIS Rám křesla je z skládací, což usnadňuje skladování v době, kdy není křeslo používáno. Nohy jsou výškově nastavitelné a opatřeny protiskluzovými nástavci. Součástí je plastová sanitární nádoba s víkem, která je snadno vyjímatelná a záchodové prkénko s poklopem. Plastové boční područky zabezpečují stabilitu a bezpeč..

do 2-3 dnů

Toaletní křeslo skládací výškově nastavitelné AR-102

3 729 Kč

S polstrovaným sedákem a opěrkou, nádobou a víkem aletní křeslo je určeno pro osoby se zdravotním postižením a poruchami pohybového ústrojí, jakož i pro starší osoby a také ty, které mají problémy s používáním standardní toaletní mísy. Usnadňuje a pomáhá při každodenních toaletních činnostech, umožňuje uspokojit fyziologické potřeby bez nutnosti vs..

Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)

Tyto pomůcky jsou vždy vyráběny z vysoce kvalitních, odolných a pevných materiálů. A to především kvůli nosnosti, která může být až 200 kg (bariatričtí pacienti). Toaletní křesla a židle mohou být bodové, případně mobilní, vybavené kolečky. Pomůcky vybavené kolečky se využívají jako mobilní WC, ale toaletní mísu lze také vyjmout, pacient tak v případě potřeby může vykonat potřebu přímo na WC. Tyto židle a křesla lze využívat také jako domácí invalidní vozík.

Dřevěná křesla a židle vypadají jako běžný nábytek, uživatel tak nemusí mít obavu z toho, že zdravotní pomůcka na sebe bude na první pohled upozorňovat. Většina toaletních křesel a židlí není vhodná do sprchy, musí jít o verzi, která je speciálně označená jako sprchovací.