Toaletní křesla, židle

Toaletní křesla a židle se řadí mezi hygienické kompenzační pomůcky. Slouží k vykonávání potřeby mimo WC. Jsou tedy vhodné pro osoby, u nichž nelze zajistit vykonávání tělesných potřeb přímo na toaletě.

Zobrazení:
do 2-3 dnů

Křeslo toaletní nastavitelné OPEN modré

3 090 Kč

S polstrovaným sedákem a opěrkou, plastovou nádobou a víkem Toaletní křeslo OPEN s výškovým nastavením je nejprodávanějším produktem v Evropě, a to díky modernímu designu a pohodlí. Je vyrobeno z pevného kovu natřeného epoxidovým povlakem a nepromokavého čalounění. Sedlo je připevněno k rámu pomocí spon, takže je velmi snadné ho sundat pro čištěn..

do 2-3 dnů

Křeslo toaletní New Club - modré

2 269 Kč

S polstrovaným sedákem a opěrkou, plastovou nádobou a víkem Pevné područky Odnímatelný polstrovaný sedák s výřezem (PVC) Polstrovaná opěrka (PVC) Lehce vyjmutelná plastová toaletní nádoba s víkem Rám ocelový, lakovaný rozměry otvoru: 26x21cm, rozměry opěrky: 23x46cm, rozměry loketních opěrek: 22x6cm barva modrá..

do 2-3 dnů

Křeslo toaletní New Club - šedé

2 269 Kč

S polstrovaným sedákem a opěrkou, plastovou nádobou a víkem Pevné područky Odnímatelný polstrovaný sedák s výřezem (PVC) Polstrovaná opěrka (PVC) Lehce vyjmutelná plastová toaletní nádoba s víkem Rám ocelový, lakovaný rozměry otvoru: 26x21cm, rozměry opěrky: 23x46cm, rozměry loketních opěrek: 22x6cm barva šedá Podrobné technické údaje naleznete ..

do 2-3 dnů

Nádoba toaletní plastová s víkem

319 Kč

Náhradní plastová nádoba s víkem k toaletním křeslům Náhradní plastová nádoba s víkem k toaletním křeslům...

do 2-3 dnů

Toaletní a sprchové křeslo skládací výškově nastavitelné AR-104

2 269 Kč

S plastovou sanitární nádobou Toaletní křeslo je určeno pro osoby se zdravotním postižením a poruchami pohybového ústrojí, jakož i pro starší osoby a také ty, které mají problémy s používáním standardní toaletní mísy, vany nebo sprchového koutu. Usnadňuje a pomáhá při každodenních toaletních aktivitách, např. u umyvadla, vany nebo ve sprchovém kout..

do 10 dnů

Toaletní křeslo pojízdné KT 023C

2 379 Kč

skládací rám na kolečkách, pro mobilní použití POPIS Rám křesla je z skládací, což usnadňuje skladování v době, kdy není křeslo používáno. Nohy jsou výškově nastavitelné a opatřeny koly v otočných vidlicích s brzdami na zadních kolech pro přesun a možnost nacouvání na běžnou toaletu. Součástí je plastová sanitární nádoba s víkem, která je snadno v..

do 2-3 dnů

Toaletní křeslo skládací AR-101

1 749 Kč

skládací rám, nosnost 136kg POPIS Rám křesla je z skládací, což usnadňuje skladování v době, kdy není křeslo používáno. Nohy jsou výškově nastavitelné a opatřeny protiskluzovými nástavci. Součástí je plastová sanitární nádoba s víkem, která je snadno vyjímatelná a záchodové prkénko s poklopem. Plastové boční područky zabezpečují stabilitu a bezpeč..

do 2-3 dnů

Toaletní křeslo skládací výškově nastavitelné AR-102

2 059 Kč

S polstrovaným sedákem a opěrkou, nádobou a víkem aletní křeslo je určeno pro osoby se zdravotním postižením a poruchami pohybového ústrojí, jakož i pro starší osoby a také ty, které mají problémy s používáním standardní toaletní mísy. Usnadňuje a pomáhá při každodenních toaletních činnostech, umožňuje uspokojit fyziologické potřeby bez nutnosti vs..

Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)

Tyto pomůcky jsou vždy vyráběny z vysoce kvalitních, odolných a pevných materiálů. A to především kvůli nosnosti, která může být až 200 kg (bariatričtí pacienti). Toaletní křesla a židle mohou být bodové, případně mobilní, vybavené kolečky. Pomůcky vybavené kolečky se využívají jako mobilní WC, ale toaletní mísu lze také vyjmout, pacient tak v případě potřeby může vykonat potřebu přímo na WC. Tyto židle a křesla lze využívat také jako domácí invalidní vozík.

Dřevěná křesla a židle vypadají jako běžný nábytek, uživatel tak nemusí mít obavu z toho, že zdravotní pomůcka na sebe bude na první pohled upozorňovat. Většina toaletních křesel a židlí není vhodná do sprchy, musí jít o verzi, která je speciálně označená jako sprchovací.