Přístroje a technika

Technika pro oxygenoterapii má svoje místo obvykle primárně ve zdravotnických zařízeních, případně v kosmetických salonech. Lze ji ale využít tak pro účely domácí terapie. Způsob podání a koncentraci stanovuje lékař.

Zobrazení:
do 2-3 dnů

Cévka pro zavádění kyslíku nosem 2m

19 Kč

Kyslíkové brýle Kyslíkové brýle mají 2 m dlouhou bezpečnostní hadičku pro připojení k oxygenátoru...

do 2-3 dnů

Cévka pro zavádění kyslíku nosem 3m

29 Kč

Kyslíkové brýle Kyslíkové brýle mají 3 m dlouhou bezpečnostní hadičku pro připojení k oxygenátoru...

do 2-3 dnů

Filtr k odsávačce 7E-C/G a 7A-23D

69 Kč

náhradní Náhradní filtr k odsávačkám Yuwell, k modelům 7E-C, 7E-G a 7A-23D. Cena za kus...

do 2-3 dnů

Kyslík inhalační O2 - 14l

359 Kč

kyslík 99,5%, maska + hadička INHALAČNÍ KYSLÍK - 99,5% ČISTÝ KYSLÍK Jednoduché použití Přenosný zdroj kyslíku - váží pouze 200 gramů Pohodlný aplikátor - maska s hadičkou Koncentrace kyslíku 99,5 % Jedna plechovka obsahuje 14 litrů stlačeného kyslíku a vystačí na cca 120-140 aplikací Vyrobeno v EU Kyslík v plechovce je bezpečný, přírodní a také..

do 2-3 dnů

Kyslíkový koncentrátor 8F-3AW se senzorem koncentrace a nebulizátorem

20 779 Kč

Koncentrace kyslíku 93%,, průtok 3L/min. Lékařský kyslíkový koncentrátor od předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL je vyroben z vysoce kvalitních materiálů pro zajištění bezpečného a spolehlivého provozu. O vhodnosti používání lékařského koncentrátoru, který generuje vysokou koncentraci kyslíku, se doporučujeme poradit s lékařem, ..

do 2-3 dnů

Kyslíkový koncentrátor 8F-5AW se senzorem koncentrace a nebulizátorem

24 939 Kč

Koncentrace kyslíku 93% , průtok 5L/min. Lékařský kyslíkový koncentrátor od předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL je vyroben z vysoce kvalitních materiálů pro zajištění bezpečného a spolehlivého provozu. O vhodnosti používání lékařského koncentrátoru, který generuje vysokou koncentraci kyslíku, se doporučujeme poradit s lékařem, ..

do 2-3 dnů

Kyslíkový koncentrátor YU-600

17 659 Kč

Kyslíkový koncentrátor pro domácí péči..

do 10 dnů

Měnič napětí 12V na 230V do autozapalovače

619 Kč

vhodný pro oxygenátory YU-300/500/600 Ať jste doma, na cestách nebo na jakémkoliv dalším místě, můžete se spolehnout na  přenosný měnič napětí BESTEK. Řešení pro cestovatele, pro které je důležité mít zařízení neustále v chodu pod napájením. Je vhodný k připojení kyslíkových koncentrátorů YU-300, YU-500 a YU-600 Tento 400W měnič napětí s jedním u..

do 10 dnů

Odsávačka elektrická 7A-23D

6 219 Kč

Pojízdná s velkým výkonem a kapacitou Odsávačkaod předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL má vakuové čerpadlo poháněné pístem, které eliminuje tvorbu pár a vlhkosti, což zabraňuje vzniku bakteriální infekce. Je určená pro pro většinu zákroků v nemocnicích, domovech důchodců, klinikách, domech s pečovatelskou službou, na operačních ..

do 10 dnů

Odsávačka elektrická 7E-C

4 139 Kč

Přenosná odsávačka 220V Přenosná elektrická odsávačka slouží k odblokování zablokovaných dýchacích cest. Odsávačkaod předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL má vakuové čerpadlo poháněné pístem, které eliminuje tvorbu pár a vlhkosti, což zabraňuje vzniku bakteriální infekce. Vakuový systém může být libovolně nastaven dle potřeb uživ..

do 2-3 dnů

Odsávačka elektrická 7E-G

6 539 Kč

Přenosná odsávačka 12V, 220V, AKU Přenosná elektrická odsávačka slouží k odblokování zablokovaných dýchacích cest. Odsávačkaod předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL má vakuové čerpadlo poháněné pístem, které eliminuje tvorbu pár a vlhkosti, což zabraňuje vzniku bakteriální infekce. Vakuový systém může být libovolně nastaven dle p..

do 2-3 dnů

Pulzní oxymetr BERRY BM1000C

729 Kč

lze připojit k telefonu přes Bluetooth Pulzní oxymetr představuje šetrnou metodu, která se používá k měření hladiny saturace kyslíku v krvi (SpO2) prostřednictvím kontroly procentuální hodnoty hemoglobinu nasyceného kyslíkem, a k měření srdečního rytmu. Tato procedura se používá zcela běžně již dvacet let a je hlavním typem kontroly, která se prová..

do 2-3 dnů

Pulzní oxymetr M70

519 Kč

Pulzní oxymetr představuje šetrnou metodu, která se používá k měření hladiny saturace kyslíku v krvi (SpO2) prostřednictvím kontroly procentuální hodnoty hemoglobinu nasyceného kyslíkem, a k měření srdečního rytmu. Tato procedura se používá zcela běžně již dvacet let a je hlavním typem kontroly, která se provádí v lékařské praxi k zajištění zachová..

Zobrazuji 1 až 13 z 13 (celkem stran 1)

Zpravidla dostává pacient kyslík prostřednictvím brýlí, méně často se používá inhalační maska. Kyslík pacient může dostat v kapalné formě, coby zdroj se využívá taktéž kyslíková lahev, případně kyslíkový koncentrátor.

Kyslíkový koncentrátor je přístroj, který vyrábí vysoce koncentrovaný kyslík (90 až 95 %). Princip je velmi jednoduchý: K pohonu těchto zařízení je využíván elektromotor. Separační jednotka uvnitř pak dokáže získat čistý kyslík přímo z okolní atmosféry.

Kyslík tedy tato zařízení mohou produkovat neomezeně, aniž by k tomu potřebovala zásobu ukrytou v kyslíkové lahvi. Kyslíkové koncentrátory patří k zařízením, která jsou vysoce jednoduchá a nenáročná na obsluhu, spolehlivá, bezpečná a zároveň efektivní.