Přístroje a technika

Technika pro oxygenoterapii má svoje místo obvykle primárně ve zdravotnických zařízeních, případně v kosmetických salonech. Lze ji ale využít tak pro účely domácí terapie. Způsob podání a koncentraci stanovuje lékař.

Zobrazení:
do 2-3 dnů

Cévka pro zavádění kyslíku nosem 2m

19 Kč

Kyslíkové brýle Kyslíkové brýle mají 2 m dlouhou bezpečnostní hadičku pro připojení k oxygenátoru...

do 2-3 dnů

Cévka pro zavádění kyslíku nosem 3m

29 Kč

Kyslíkové brýle Kyslíkové brýle mají 3 m dlouhou bezpečnostní hadičku pro připojení k oxygenátoru...

do 2-3 dnů

Filtr k odsávačce 7E-C/G a 7A-23D

69 Kč

náhradní Náhradní filtr k odsávačkám Yuwell, k modelům 7E-C, 7E-G a 7A-23D. Cena za kus...

do 2-3 dnů

Kyslíkový koncentrátor 8F-3AW se senzorem koncentrace a nebulizátorem

23 890 Kč

Koncentrace kyslíku 93%,, průtok 3L/min. Lékařský kyslíkový koncentrátor od předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL je vyroben z vysoce kvalitních materiálů pro zajištění bezpečného a spolehlivého provozu. O vhodnosti používání lékařského koncentrátoru, který generuje vysokou koncentraci kyslíku, se doporučujeme poradit s lékařem, ..

do 2-3 dnů

Kyslíkový koncentrátor 8F-5AW se senzorem koncentrace a nebulizátorem

29 090 Kč

Koncentrace kyslíku 93% , průtok 5L/min. Lékařský kyslíkový koncentrátor od předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL je vyroben z vysoce kvalitních materiálů pro zajištění bezpečného a spolehlivého provozu. O vhodnosti používání lékařského koncentrátoru, který generuje vysokou koncentraci kyslíku, se doporučujeme poradit s lékařem, ..

do 2-3 dnů

Kyslíkový koncentrátor YU-300

18 690 Kč

Kyslíkový koncentrátor pro domácí péči Kyslíkový koncentrátor YU-300 od předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL pro zdravotní péči, je vhodný pro zvýšení životní energie, spokojený spánek, očistu těla, lepší trávení, umírnění bolestí hlavy, zmírnění nevolností. Pomáhá regenerovat svaly, posiluje imunitní systém a zbystřuje smysly. P..

do 2-3 dnů

Kyslíkový koncentrátor YU-600

21 819 Kč

Kyslíkový koncentrátor pro domácí péči..

do 2-3 dnů

Kyslíkový koncentrátor, YU-500

18 690 Kč

Kyslíkový koncentrátor pro domácí péči a kosmetické účely Kyslíkový koncentrátor YU-500 od předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL pro zdravotní péči, je vhodný pro zvýšení životní energie, spokojený spánek, očistu těla, lepší trávení, umírnění bolestí hlavy, zmírnění nevolností. Pomáhá regenerovat svaly, posiluje imunitní systém a ..

do 10 dnů

Odsávačka elektrická 7A-23D

6 219 Kč

Pojízdná s velkým výkonem a kapacitou Odsávačkaod předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL má vakuové čerpadlo poháněné pístem, které eliminuje tvorbu pár a vlhkosti, což zabraňuje vzniku bakteriální infekce. Je určená pro pro většinu zákroků v nemocnicích, domovech důchodců, klinikách, domech s pečovatelskou službou, na operačních ..

do 2-3 dnů

Odsávačka elektrická 7E-C

4 139 Kč

Přenosná odsávačka 220V Přenosná elektrická odsávačka slouží k odblokování zablokovaných dýchacích cest. Odsávačkaod předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL má vakuové čerpadlo poháněné pístem, které eliminuje tvorbu pár a vlhkosti, což zabraňuje vzniku bakteriální infekce. Vakuový systém může být libovolně nastaven dle potřeb uživ..

do 2-3 dnů

Pulzní oxymetr BERRY BM1000C

729 Kč

lze připojit k telefonu přes Bluetooth Pulzní oxymetr představuje šetrnou metodu, která se používá k měření hladiny saturace kyslíku v krvi (SpO2) prostřednictvím kontroly procentuální hodnoty hemoglobinu nasyceného kyslíkem, a k měření srdečního rytmu. Tato procedura se používá zcela běžně již dvacet let a je hlavním typem kontroly, která se prová..

do 2-3 dnů

Pulzní oxymetr M70

519 Kč

Pulzní oxymetr představuje šetrnou metodu, která se používá k měření hladiny saturace kyslíku v krvi (SpO2) prostřednictvím kontroly procentuální hodnoty hemoglobinu nasyceného kyslíkem, a k měření srdečního rytmu. Tato procedura se používá zcela běžně již dvacet let a je hlavním typem kontroly, která se provádí v lékařské praxi k zajištění zachová..

Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)

Zpravidla dostává pacient kyslík prostřednictvím brýlí, méně často se používá inhalační maska. Kyslík pacient může dostat v kapalné formě, coby zdroj se využívá taktéž kyslíková lahev, případně kyslíkový koncentrátor.

Kyslíkový koncentrátor je přístroj, který vyrábí vysoce koncentrovaný kyslík (90 až 95 %). Princip je velmi jednoduchý: K pohonu těchto zařízení je využíván elektromotor. Separační jednotka uvnitř pak dokáže získat čistý kyslík přímo z okolní atmosféry.

Kyslík tedy tato zařízení mohou produkovat neomezeně, aniž by k tomu potřebovala zásobu ukrytou v kyslíkové lahvi. Kyslíkové koncentrátory patří k zařízením, která jsou vysoce jednoduchá a nenáročná na obsluhu, spolehlivá, bezpečná a zároveň efektivní.