Přístroje a technika

Technika pro oxygenoterapii má svoje místo obvykle primárně ve zdravotnických zařízeních, případně v kosmetických salonech. Lze ji ale využít tak pro účely domácí terapie. Způsob podání a koncentraci stanovuje lékař.

Zobrazení:
do 2-3 dnů

Odsávačka elektrická 7A-23D

6 219 Kč

Pojízdná s velkým výkonem a kapacitou Odsávačkaod předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL má vakuové čerpadlo poháněné pístem, které eliminuje tvorbu pár a vlhkosti, což zabraňuje vzniku bakteriální infekce. Je určená pro pro většinu zákroků v nemocnicích, domovech důchodců, klinikách, domech s pečovatelskou službou, na operačních ..

do 2-3 dnů

Odsávačka elektrická 7E-C

4 139 Kč

Přenosná odsávačka 220V Přenosná elektrická odsávačka slouží k odblokování zablokovaných dýchacích cest. Odsávačkaod předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL má vakuové čerpadlo poháněné pístem, které eliminuje tvorbu pár a vlhkosti, což zabraňuje vzniku bakteriální infekce. Vakuový systém může být libovolně nastaven dle potřeb uživ..

do 2-3 dnů

Odsávačka elektrická 7E-G

6 739 Kč

Přenosná odsávačka 12V, 220V, AKU Přenosná elektrická odsávačka slouží k odblokování zablokovaných dýchacích cest. Odsávačkaod předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL má vakuové čerpadlo poháněné pístem, které eliminuje tvorbu pár a vlhkosti, což zabraňuje vzniku bakteriální infekce. Vakuový systém může být libovolně nastaven dle p..

do 2-3 dnů

Pulzní oxymetr YUWELL YX-301

1 439 Kč

Pulzní oxymetr od předního světového výrobce zdravotnické techniky YUWELL. Pulzní oxymetr představuje šetrnou metodu, která se používá k měření hladiny saturace kyslíku v krvi (SpO2) prostřednictvím kontroly procentuální hodnoty hemoglobinu nasyceného kyslíkem, a k měření srdečního rytmu. Tato procedura se používá zcela běžně již dvacet let a je h..

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)

Zpravidla dostává pacient kyslík prostřednictvím brýlí, méně často se používá inhalační maska. Kyslík pacient může dostat v kapalné formě, coby zdroj se využívá taktéž kyslíková lahev, případně kyslíkový koncentrátor.

Kyslíkový koncentrátor je přístroj, který vyrábí vysoce koncentrovaný kyslík (90 až 95 %). Princip je velmi jednoduchý: K pohonu těchto zařízení je využíván elektromotor. Separační jednotka uvnitř pak dokáže získat čistý kyslík přímo z okolní atmosféry.

Kyslík tedy tato zařízení mohou produkovat neomezeně, aniž by k tomu potřebovala zásobu ukrytou v kyslíkové lahvi. Kyslíkové koncentrátory patří k zařízením, která jsou vysoce jednoduchá a nenáročná na obsluhu, spolehlivá, bezpečná a zároveň efektivní.