Dezinfekce rukou a kůže

Zdravotnický personál je v zájmu vlastní bezpečnosti povinen dodržovat základní hygienické zásady. Jinak dochází ke znatelně vyššímu výskytu nozokomiálních nákaz, které dopadají jak na personál, tak i na pacienty.

Zobrazení:
do 2-3 dnů

Baktolin pure 500ml

139 Kč

Standardní mycí emulze na důkladné čištění rukou Užití Emulze určená k mytí rukou a pokožky. důkladně čistí pokožku pomocí moderních nepoškozujících tenzidů neobsahuje mýdlo a alkalické sloučeniny neutrální pH neobsahuje barviva   Baktolin basic je vhodné použit pro mytí rukou a celého těla. Nová moderní formule na syntetickém základě neobsahu..

Skladem

Chirurgický kartáček na ruce, sterilní - zásobník 28 ks

714 Kč

Chirurgický kartáček je nutnou součástí zdravotnických pracovišť, neboť pomáhá k udržování hygieny. Kartáček na ruce je sterilní...

do 2-3 dnů

CITROCLOREX 2% 0,5 L

179 Kč

Vysoce účinný přípravek pro dezinfekci pokožky Přípravek CITROclorex 2% je  transparentní vysoce účinný přípravek pro dezinfekce pokožky, který nabízí okamžité a navíc reziduální působení určen k okamžitému použití, neředí se Působení je založeno na kombinaci chlorhexidin diglukonátu a vysokého obsahu etanolu, chrání spolehlivě, rychle a dlouho..

do 2-3 dnů

Cutasept F 1l

289 Kč

Bezbarvý dezinfekční přípravek na kůži s komplexním účinkem Vlastnosti přípravku Cutasept F je alkoholový přípravek na dezinfekci kůže s odmašťovacím, čistícím a reziduálním účinkem. má optimální mikrobicidní účinek, a to i proti kmenům resistentním na antibiotika, mykobakteriím a lipofilním virům, HBV, HIV rotavirům a herpes simplex typu 1 půso..

do 2-3 dnů

Cutasept F 250ml - spray

199 Kč

Bezbarvý dezinfekční přípravek na kůži s komplexním účinkem Vlastnosti přípravku Cutasept F je alkoholový přípravek na dezinfekci kůže s odmašťovacím, čistícím a reziduálním účinkem. má optimální mikrobicidní účinek, a to i proti kmenům resistentním na antibiotika, mykobakteriím a lipofilním virům, HBV, HIV rotavirům a herpes simplex typu 1 půso..

Nedostupné

CUTASEPT F spray 500ml

257 Kč

Cutasept dezifekce ve spreji je určena k dezinfikování kůže. Reziduální účinek a rychlost působení předurčuje tento bezbarvý prostředek také do profesionální zdravotnické sféry. Dezinfekce na bázi alkoholu vykazuje účinek baktericidní (včetně MRSA), fungicidní, tuberkulocidní, mykobaktericidní, virucidní na obalené viry (včetně HBV, HCV, HIV) a je ..

do 10 dnů

Cutasept G 1l

289 Kč

Barevný přípravek na před - a pooperační dezinfekci kůže Vlastnosti přípravku Cutasept G je alkoholový přípravek na dezinfekci kůže s odmašťovacím, čistícím a reziduálním účinkem. má optimální mikrobicidní účinek, a to i proti kmenům resistentním na antibiotika, mykobakteriím a lipofilním virům, HBV, HIV rotavirům a herpes simplex typu 1 působí ..

do 2-3 dnů

Desderman care 500 ml hyclick

299 Kč

Dezinfekce na ruce s vitamínem E Tekutá dezinfekce na bázi alkoholu určená pro hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou s pečujícím dexpanthenolem a vitamínem E. Široké spektrum účinnosti (včetně virů) Plně virucidní dle EN 14476 do 30 sekund Vynikající péče a ochrana pokožky díky inovativní receptuře (Panthenol-komplex + vitamín E) Bez barv..

do 2-3 dnů

Desderman pure gel 500ml , SL

189 Kč

Tekutý dezinfekční přípravek ve formě gelu Tekutý dezinfekční přípravek ve formě gelu na bázi ethanolu určený na hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou. Bez barviv a parfémů.   Účinná hygienická a chirurgická dezinfekce Díky speciálním kosmetickým přísadám chrání, zvláčňuje a vyživuje pokožku Zamezuje vysušování pokožky a zajišťuje mimořádno..

do 2-3 dnů

Desmanol pure 500 ml , SL

159 Kč

Tekutý dezinfekční přípravek na bázi isopropanolu Tekutý dezinfekční přípravek na bázi isopropanolu určený na hygienickou a chirurgickou dezinfekci rukou. Bez barviv a parfémů.   Účinný na široké spektrum bakterií i virů Díky speciálním kosmetickým přísadám chrání, zvláčňuje a vyživuje pokožku Zamezuje vysušování pokožky a zajišťuje mimořádnou re..

do 2-3 dnů

Manox 500ml PUSH - PULL

269 Kč

Alkoholový dezinfekční přípravek Alkoholový přípravek určený k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou, s baktericidní, fungicidní, virucidní, mykobaktericidní a tuberkulocidní účinností. aplikuje se neředěný, rychle schne, příjemně voní dermatologické přísady zabraňují vysušování pokožky nebarví pokožku ani textil prostředek je vhodný k použit..

do 10 dnů

Manox 500ml PUSH - PULL, 20 ks

5 169 Kč

Alkoholový dezinfekční přípravek Cena je za 1 karton = 20 kusů á 500ml Alkoholový přípravek určený k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou, s baktericidní, fungicidní, virucidní, mykobaktericidní a tuberkulocidní účinností. aplikuje se neředěný, rychle schne, příjemně voní dermatologické přísady zabraňují vysušování pokožky nebarví pokožku a..

do 2-3 dnů

Manusept Basic 500ml / nahrazuje Baktosept E /

139 Kč

Dezinfekční přípravek na ruce na bázi etanolu Dobře snášený pokoužkou. Účinný na obalené viry. Manusept basic se používá v mnoha oblastech, aby se zabránilo infekci, pro hygienické a chirurgické dezinfekci rukou ve zdravotní péči. Hygienická a chirurgická dezinfekce rukou. Ochrana infekcí v mnoha oblastech - v pokojích pacientů, ve vyšetřovacích ..

do 2-3 dnů

Septoderm 500ml

159 Kč

Alkoholový dezinfekční přípravek Tekutý dezinfekční alkoholový přípravek se zvláčňujícími přísadami Vhodný khygienické achirurgické dezinfekci rukou Výborná snášenlivost spokožkou Neobsahuje barviva ani parfém Rychlý adlouhotrvající účinek Test dle normy EN12791 - remanentní 3 hodinový efekt Účinné látky Etanol 45% , Isopropanol 30 %, KAS Spe..

do 2-3 dnů

Septoderm Bag 1l

369 Kč

Alkoholový dezinfekční přípravek DÁVKOVAČ NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ   Tekutý dezinfekční alkoholový přípravek se zvláčňujícími přísadami Vhodný k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou Výborná snášenlivost  s pokožkou Neobsahuje barviva ani parfém Rychlý a dlouhotrvající účinek Test dle normy EN12791 - remanentní 3 hodinový efekt Účinné látky ..

do 2-3 dnů

Septoderm Gel 500ml

179 Kč

Alkoholový dezinfekční přípravek ve formě gelu Vhodný k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou Vyznačuje se výbornou snášenlivostí s pokožkou - dlouhodobě prověřený v praxi Po aplikaci zanechává ruce jemné a vláčné Rychlá a dlouhotrvající účinnost Bez dávkovače Účinné látky Etanol 45%, Isopropanol 30% Spektrum účinnosti baktericidní, MRSA..

do 2-3 dnů

Septoderm Gel 500ml s dávkovačem

199 Kč

Alkoholový dezinfekční přípravek ve formě gelu Vhodný k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou Vyznačuje se výbornou snášenlivostí s pokožkou - dlouhodobě prověřený v praxi Po aplikaci zanechává ruce jemné a vláčné Rychlá a dlouhotrvající účinnost Dodáván včetně dávkovače Účinné látky Etanol 45%, Isopropanol 30% Spektrum účinnosti bakteri..

do 2-3 dnů

Septoderm Gel 50ml

69 Kč

Alkoholový dezinfekční přípravek ve formě gelu Tekutý dezinfekční alkoholový přípravek se zvláčňujícími přísadami Vhodný k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou Výborná snášenlivost  s pokožkou Neobsahuje barviva ani parfém Rychlý a dlouhotrvající účinek Test dle normy EN12791 - remanentní 3 hodinový efekt Účinné látky Etanol  45% , Isopro..

do 2-3 dnů

Septoderm Gel Bag 1l

379 Kč

Alkoholový dezinfekční přípravek ve formě gelu DÁVKOVAČ NENÍ SOUČÁSTÍ BALENÍ   Vhodný k hygienické a chirurgické dezinfekci rukou Vyznačuje se výbornou snášenlivostí s pokožkou - dlouhodobě prověřený v praxi Po aplikaci zanechává ruce jemné a vláčné Rychlá a dlouhotrvající účinnost Účinné látky Etanol 45%, Isopropanol 30% Spektrum účinnosti..

do 2-3 dnů

Septoderm pro operační pole 500ml

169 Kč

Barvený alkoholový dezinfekční přípravek Barvený alkoholový dezinfekční přípravek určený k dezinfekci pokožky před operacemi a chirurgickými zákroky. Obsahuje barvivo k označení operačního pole Bez iódu Dezinfikuje, čistí a odmašťuje pokožku Výborná snášenlivost s pokožkou Rychlá a dlouhotrvající účinnost Účinné látky Etanol 45%,  Isopropanol..

do 2-3 dnů

Septoderm spray 250 ml

189 Kč

pro dezinfekci pokožky před vpichy a menšími zákroky Tekutý alkoholový dezinfekční přípravek na bázi kombinovaného účinku alkoholů a KAS, určeno pro dezinfekci kůže pomocí postřiku. Vhodný pro dezinfekci kůže před vpichy a malými zákroky porušujícími integritu kůže (injekcemi, odběry krve, biopsií zaváděním kanyl, před odstraněním stehů atp.) Oka..

do 2-3 dnů

Skinman Soft Protect 500 ml

189 Kč

Dezinfekční přípravek na ruce se složkami chránícími pokožku SKINMAN SOFT PROTECT je dezinfekční přípravek na ruce s plnou virucidní účinností.  Tekutá forma obsahuje složky, které chrání pokožku: vitamín E, panthenol a glycerin. Pokožka se regeneruje a je intenzivně vyživována. Tato nová receptura byla speciálně vyvinutá pro opakovanou a častou de..

do 2-3 dnů

Skinman Soft Protect FF 500 ml

189 Kč

Dezinfekční přípravek na ruce se složkami chránícími pokožku Dezinfekční přípravek na ruce bez barviv a parfémace i pro velmi citlivou pokožku, splnou virucidní účinností. Tekutá forma obsahuje vitamín E, panthenol a glycerin. Chrání a intenzivně pečuje. Tato nová receptura byla speciálně vyvinutá pro opakovanou a častou dezinfekci pokožky rukou. U..

do 10 dnů

Skinsan scrub N 0,5l

139 Kč

Antimikrobiální tekuté mýdlo Antimikrobiální mycí a dezinfekční prostředek  na ruce a pokožku v tekuté formě, který spojuje šetrné mytí s účinnou dezinfekci. Vhodný pro použití na celé tělo a na vlasy. Skinsan scrub N je deklarován jako BIOCID Výhody pro uživatele: široké spektrum antimikrobiální účinnosti s reziduálním účinkem (až 24 hodin) vy..

do 2-3 dnů

Skinsept F 0,35l

149 Kč

Vysoce účinný bezbarvý přípravek určený k dezinfekci OP Vysoce účinný bezbarvý přípravek určený k dezinfekce operačního pole a kůže před injekcemi, punkcemi apod. Neobsahuje jód. Neředí se. Výhody pro uživatele: účinnost proti bakteriím včetně MRSA účinnost proti kvasinkám a proti rotavirům. - krátká doba působení dobrý remanentní účinek dobrá k..

do 2-3 dnů

Skinsept F 5l

989 Kč

Vysoce účinný bezbarvý přípravek určený k dezinfekci OP Vysoce účinný bezbarvý přípravek určený k dezinfekce operačního pole a kůže před injekcemi, punkcemi apod. Neobsahuje jód. Neředí se. Výhody pro uživatele: účinnost proti bakteriím včetně MRSA účinnost proti kvasinkám a proti rotavirům. - krátká doba působení dobrý remanentní účinek dobrá k..

do 2-3 dnů

Spirigel Complete 500 ml

159 Kč

Alkoholový přípravek na ruce ve formě čirého gelu Alkoholový dezinfekční přípravek na ruce ve formě čirého gelu se zjemňujícím účinkem.   Má plný virucidní účinek. Je určen k okamžité dezinfekci čistých a suchých rukou. Je vhodný jak pro hygienickou dezinfekci rukou (HDR), tak i pro chirurgickou dezinfekci rukou (CHDR). Spirigel complete je deklaro..

do 2-3 dnů

Sterillium 100ml

99 Kč

Klasický přípravek na dezinfekci rukou Klasický přípravek na dezinfekci rukou. Široké spektrum účinnosti proti zaobaleným virům. Chirurgická dezinfekce rukou za 1,5 minuty. Vlastnosti přípravku Dezinfekce rukou je jedním z nejdůležitějších preventivních opatření pro přerušení infekčního řetězce. Prováděním hygienické dezinfekce rukou v průmyslu, ..

do 2-3 dnů

Sterillium 1l

369 Kč

Klasický přípravek na dezinfekci rukou Klasický přípravek na dezinfekci rukou. Široké spektrum účinnosti proti zaobaleným virům. Chirurgická dezinfekce rukou za 1,5 minuty. Vlastnosti přípravku Dezinfekce rukou je jedním z nejdůležitějších preventivních opatření pro přerušení infekčního řetězce. Prováděním hygienické dezinfekce rukou v průmyslu, ..

do 2-3 dnů

Sterillium 500ml

219 Kč

Klasický přípravek na dezinfekci rukou Klasický přípravek na dezinfekci rukou. Široké spektrum účinnosti proti zaobaleným virům. Chirurgická dezinfekce rukou za 1,5 minuty. Vlastnosti přípravku Dezinfekce rukou je jedním z nejdůležitějších preventivních opatření pro přerušení infekčního řetězce. Prováděním hygienické dezinfekce rukou v průmyslu, ..

do 2-3 dnů

Sterillium 5l

1 629 Kč

Klasický přípravek na dezinfekci rukou Klasický přípravek na dezinfekci rukou. Široké spektrum účinnosti proti zaobaleným virům. Chirurgická dezinfekce rukou za 1,5 minuty. Vlastnosti přípravku Dezinfekce rukou je jedním z nejdůležitějších preventivních opatření pro přerušení infekčního řetězce. Prováděním hygienické dezinfekce rukou v průmyslu, ..

do 2-3 dnů

Sterillium classic pure 100ml

99 Kč

Dezinfekční přípravek bez barviv a parfemace Sterillium® classic pure - přípravek bez barviv a parfemace - nabízí mnoho výhod pro důvěryhodnou a šetrnou dezinfekci rukou široké spektrum účinnosti velice dobré reziduální a přetrvávající účinky redukuje transientní flóru o více než 99,99 % za 30 s chirurgická dezinfekce rukou za 1,5 min  v..

Zobrazuji 1 až 32 z 34 (celkem stran 2)

Stěžejním šiřitelem těchto nákaz jsou ruce zdravotníků. Proto je nutné si v první řadě ruce mýt a dále si je i pečlivě dezinfikovat. Mytí rukou je pro ničení choroboplodných zárodků naprosto nedostačující. K dezinfekci rukou slouží přípravky na bázi alkoholu. Provádí se po kontaktu s biologickým a infekčním materiálem, případně s kontaminovanými předměty. A také vždy před ošetřením pacienta. Je vyžadován baktericidní, fungicidní a virucidní efekt.

Dále je nutné dodržování dezinfekce kůže při parenterálních zákrocích, jako jsou odběry. Přípravky obsahují účinnou látku a alkohol, vyžaduje se rychlá působnost, vysoká účinnost a dobrá snášenlivost pokožkou. Současně je v rámci těchto úkonů podmínkou používání sterilních pomůcek, u odběrů jednorázové jehly apod.