Kompenzační pomůcky

Kompenzační pomůcky slouží osobám se sníženou pohyblivostí, která mohla nastat jak v důsledku onemocnění, tak také úrazem. Tyto produkty jsou potřebné ke kompenzaci omezení, překlenutí bariér, ke snížení závislosti na další asistující osobě, a tedy v konečném důsledku k vyšší soběstačnosti dotčených osob.

Zobrazení:
do 2-3 dnů

Chodítko čtyřbodové dvoufunkční bronzové

1 649 Kč

Lehký, pevný duralový skládací rám.Krokovací kloubový mechanizmus s možností aretace - je možno měnit funkci chodítka z krokovacího na pevné.Madla z materiálu elastamer příjemnému na držení.Jednoduché výškové nastavení a skládání.Protiskluzové gumové nástavce.Barva bronzová...

do 2-3 dnů

Chodítko čtyřbodové dvoufunkční stříbrné

1 649 Kč

Lehký, pevný duralový skládací rám.Krokovací kloubový mechanizmus s možností aretace - je možno měnit funkci chodítka z krokovacího na pevné.Madla z materiálu elastamer příjemnému na držení.Jednoduché výškové nastavení a skládání.Protiskluzové gumové nástavce.Barva stříbrná...

do 2-3 dnů

Chodítko čtyřbodové krokovací stříbrné

1 439 Kč

Lehký, pevný zdvojený duralový skládací rám.Krokovací kloubový mechanizmus.Madla z materiálu elastamer příjemnému na držení.Jednoduché výškové nastavení a skládání.Protiskluzové gumové nástavce.Barva stříbrná...

do 2-3 dnů

Chodítko čtyřkolové DYNAMIC

4 198 Kč

Odlehčený duralový skládací rám se zvýšenou pevností a moderním designem.Ultrarychlé skládání zatažením za pás v sedáku.Pohodlné vynylové sedátko s odepinací opěrkou zad.Pohodlná madla anatomicky tvarovaná, výškově nastavitelná.Brzdy s funkcí blokace v parkovací poloze.Velké bezudržbová plná kola (20cm)Vinylová nákupní taška, odnímatelná s nosností..

do 2-3 dnů

Chodítko čtyřkolové RA885

4 039 Kč

Odlehčený duralový výškově nastavitelný skládací rám.Lehce složitelné pro uskladnění anebo převoz autem - 3 vteřiny bez použití nářadí.Pohodlné výškově nastavitelné polstrované sedátko.Odnímatelná zádová opěrka.Síťovaná taška pod sedátkem ve standardní výbavě.Brzdy s funkcí blokace v parkovací poloze.Pohodlná madla anatomicky tvarovaná, výškově nas..

do 2-3 dnů

Chodítko čtyřkolové RS881 modrá

3 309 Kč

Rám ocelový skládací.Pohodlná madla anatomicky tvarovaná.Odnímatelný košík, sedátko a tác ve standardní výbavě.Kola plná průměr 20cmBrzdění v parkovací poloze.Držák na hůl/berli.Barva modrá...

do 2-3 dnů

Chodítko dvoukolové 3016W5 bronzové

1 649 Kč

Lehký, pevný duralový skládací rám.Plná kola 5" (12,5cm)Madla z materiálu elastamer příjemnému na držení.Jednoduché výškové nastavení a skládání.Protiskluzové gumové nástavce.Barva bronz...

do 2-3 dnů

Gumový nástavec na chodítko šedý -pár

59 Kč

Náhradní protiskluzový nástavec s kovovou vložkou na chodítko - průměr otvoru 27 mm. Vhodný k prodávaným čtyřbodovým a dvoukolovým chodítkům.. Cena je za pár - pokud máte čtyřbodové chodítko, objednejte 2 páry. Barva šedá...

do 2-3 dnů

Hrazdička k hrazdě k polohování

309 Kč

trojúhelníková s pásem..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík polohovací Timago ALH008 42cm, barva černo-šedá, nosnost 100kg

14 549 Kč

Šířka sedáku 42 cmVnitřní šířka 43 cmNosnost: 100 kgRám duralový, skládací (křížový)Pístové polohování zádové opěrky od 0 do 90st.Sedadlo a opěrka vyměkčené se snímatelným potahem zaručující dobrou cirkulaci vzduchu.Čtyřbodový bezpečnostní pás.Loketní opěrky odnímatelné dlouhé.Zadní kola pneumatická 22" s parkovacími brzdami.Pomocné brzdy pro dopro..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík polohovací Timago ALH008 42cm, barva hnědo-béžová, nosnost 100kg

14 549 Kč

Skládací s AL rámem a brzdou pro doprovod Šířka sedáku 42 cm Vnitřní šířka 43 cm Nosnost dle modelu 100 kg Rám duralový, skládací (křížový) Pístové polohování zádové opěrky od 0 do 90st. Sedadlo a opěrka vyměkčené se snímatelným potahem zaručující dobrou cirkulaci vzduchu. Čtyřbodový bezpečnostní pás. Loketní opěrky odnímatelné dlouhé. Zadní kola ..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík polohovací Timago ALH008 45cm, barva černo-šedá, nosnost 100kg

14 549 Kč

Šířka sedáku 45 cmVnitřní šířka 46 cmNosnost: 100 kgRám duralový, skládací (křížový)Pístové polohování zádové opěrky od 0 do 90st.Sedadlo a opěrka vyměkčené se snímatelným potahem zaručující dobrou cirkulaci vzduchu.Čtyřbodový bezpečnostní pás.Loketní opěrky odnímatelné dlouhé.Zadní kola pneumatická 22" s parkovacími brzdami.Pomocné brzdy pro dopro..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík polohovací Timago ALH008 49cm, barva černo-šedá, nosnost 120kg

14 549 Kč

Šířka sedáku: 49 cmVnitřní šířka 50 cmNosnost: 120 kgRám duralový, skládací (křížový)Pístové polohování zádové opěrky od 0 do 90st.Sedadlo a opěrka vyměkčené se snímatelným potahem zaručující dobrou cirkulaci vzduchu.Čtyřbodový bezpečnostní pás.Loketní opěrky odnímatelné dlouhé.Zadní kola pneumatická 22" s parkovacími brzdami.Pomocné brzdy pro dopr..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík polohovací Timago ALH008 49cm, barva hnědo-béžová, nosnost 120kg

14 549 Kč

Skládací s AL rámem a brzdou pro doprovod Šířka sedáku: 49 cm Vnitřní šířka 50 cm Nosnost: 120 kg Rám duralový, skládací (křížový) Pístové polohování zádové opěrky od 0 do 90st. Sedadlo a opěrka vyměkčené se snímatelným potahem zaručující dobrou cirkulaci vzduchu. Čtyřbodový bezpečnostní pás. Loketní opěrky odnímatelné dlouhé. Zadní kola pneumatic..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík Timago EVERYDAY 43 cm, pneumatická kola

8 290 Kč

Skládací s AL rámem, rychlospojkou a brzdou Invalidní vozík mechanický s odlehčeným duralovým skládacím rámem (dvojitý křiž), s pomocnou brzdou pro doprovodnou osobu, nastavením těžiště na předních i zadních kolech (pro pacienty po amputaci dolních končetin), stabilizačními kolečky proti převržení dozadu a měkkým podsedákem. Vnitřní šířka: 43 cm ..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík Timago EVERYDAY 46 cm, pneumatická kola

8 290 Kč

Skládací s AL rámem, rychlospojkou a brzdou Invalidní vozík mechanický s odlehčeným duralovým skládacím rámem (dvojitý křiž), s pomocnou brzdou pro doprovodnou osobu, nastavením těžiště na předních i zadních kolech (pro pacienty po amputaci dolních končetin), stabilizačními kolečky proti převržení dozadu a měkkým podsedákem. Vnitřní šířka: 46 cm ..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík Timago EVERYDAY 48 cm, pneumatická kola

8 290 Kč

Skládací s AL rámem, rychlospojkou a brzdou Invalidní vozík mechanický s odlehčeným duralovým skládacím rámem (dvojitý křiž), s pomocnou brzdou pro doprovodnou osobu, nastavením těžiště na předních i zadních kolech (pro pacienty po amputaci dolních končetin), stabilizačními kolečky proti převržení dozadu a měkkým podsedákem. Vnitřní šířka: 48 cm ..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík Timago EVERYDAY 51 cm, pneumatická kola

8 290 Kč

Skládací s AL rámem, rychlospojkou a brzdou Invalidní vozík mechanický s odlehčeným duralovým skládacím rámem (dvojitý křiž), s pomocnou brzdou pro doprovodnou osobu, nastavením těžiště na předních i zadních kolech (pro pacienty po amputaci dolních končetin), stabilizačními kolečky proti převržení dozadu a měkkým podsedákem. Vnitřní šířka: 51 cm ..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík Timago EXCLUSIVE (WA 6700), 46 cm

15 589 Kč

rychlospojka, lomená opěrka, 46cm Exclusive-TIM je hliníkový invalidní vozík třídy PREMIUM s moderním designem v krásné červené barvě rámu, díky čemuž rozhodně vyniká od ostatních. Je určen pro osoby, které mají problémy se samostatným pohybem. Funguje perfektně v bytě i venku. Je extrémně lehký - váží pouze 13,7 kg. Standardně je vozík vybaven ko..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík Timago FS901

4 769 Kč

Rozměr 46 cm Základní model ocelového mechanického invalidního vozíku s brzdou pro doprovodnou osobu a lomenou zádovou opěrkou pro zmenšení rozměrů ve složeném stavu. Šířka sedáku 45 cm Vnitřní šířka: 46 cm Celková šířka: 63 cm Rám ocelový skládací (křížový) Lomená zádová opěrka. Pomocné brzdy pro doprovodnou osobu. Zadní kola pneumatická 20"a..

do 10 dnů

Invalidní vozík Timago H011 40 cm / stříbrná, nosnost 115 kg

6 219 Kč

Invalidní vozík mechanický s ocelovým skládacím (křížovým) rámem a funkcí rychlé demontáže kol a popruhem k fixaci pacienta. Za příplatek varianty s plnými koly (kód PK) a regulaci nastavení úhlu stupaček (kód ELR) Šířka sedáku 39 cmVnitřní šířka 40 cmRám ocelový, skládací (křížový)Sedadlo černé, nylonové.Měkký podsedák v základní výbavě.L..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík Timago H011 43 cm / stříbrná, nosnost 115 kg

6 219 Kč

Invalidní vozík mechanický s ocelovým skládacím (křížovým) rámem a funkcí rychlé demontáže kol a popruhem k fixaci pacienta. Za příplatek varianty s plnými koly (kód PK) a regulaci nastavení úhlu stupaček (kód ELR)Šířka sedáku 42 cmVnitřní šířka 43 cmRám ocelový, skládací (křížový)Sedadlo černé, nylonové.Měkký podsedák v základní výbavě.Loket..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík Timago H011 46 cm / stříbrná, nosnost 115 kg

6 219 Kč

Invalidní vozík mechanický s ocelovým skládacím (křížovým) rámem a funkcí rychlé demontáže kol a popruhem k fixaci pacienta. Za příplatek varianty s plnými koly (kód PK) a regulaci nastavení úhlu stupaček (kód ELR)Šířka sedáku 45 cmVnitřní šířka 46 cmRám ocelový, skládací (křížový)Sedadlo černé, nylonové.Měkký podsedák v základní výbavě.Loket..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík Timago H011 48 cm / stříbrná, nosnost 115 kg

6 219 Kč

Invalidní vozík mechanický s ocelovým skládacím (křížovým) rámem a funkcí rychlé demontáže kol a popruhem k fixaci pacienta. Za příplatek varianty s plnými koly (kód PK) a regulaci nastavení úhlu stupaček (kód ELR) Šířka sedáku 47 cmVnitřní šířka 48 cmRám ocelový, skládací (křížový)Sedadlo černé, nylonové.Měkký podsedák v základní výbavě.Loke..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík Timago H011 51 cm / stříbrná, nosnost 135 kg

6 639 Kč

Invalidní vozík mechanický s ocelovým skládacím (křížovým) rámem se zvýšenou nosností 135 kg a šířkou sedáku 51 cm, funkcí rychlé demontáže kol a popruhem k fixaci pacienta. Šířka sedáku 50 cmVnitřní šířka 51 cmRám ocelový zesílený, skládací (křížový)Sedadlo černé, nylonovéMěkký podsedák v základní výbavě.Loketní opěrky odklopitelné dlouhé, výšk..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík Timago H011 BD 46 cm s nafukovacími koly, nosnost 115kg

6 639 Kč

Invalidní vozík mechanický s ocelovým skládacím (křížovým) rámem, funkcí rychlé demontáže kol, popruhem k fixaci pacienta a brzdami pro doprovodnou osobu. Vnitřní šířka 46 cmRám ocelový, skládací (křížový)Sedadlo černé, nylonové.Měkký podsedák v základní výbavě.Loketní opěrky odklopitelné dlouhé, výškově nastavitelné.Zadní kola pneumatická 2..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík Timago H011 BD 51 cm s nafukovacími koly, nosnost 135kg

6 639 Kč

rychlospojka, brzda pro doprovod Invalidní vozík mechanický s ocelovým skládacím (křížovým) rámem se zvýšenou nosností 135 kg a šířkou sedáku 51 cm, funkcí rychlé demontáže kol a popruhem k fixaci pacienta. Šířka sedáku 50 cm Vnitřní šířka 51 cm Nosnost 135kg Rám ocelový, skládací (křížový) Sedadlo černé, nylonové. Měkký podsedák v základní výbav..

do 10 dnů

Invalidní vozík Timago H011 PK 40 cm, nosnost 115kg

6 219 Kč

Invalidní vozík mechanický s ocelovým skládacím (křížovým) rámem, funkcí rychlé demontáže kol (rychlospojka), popruhem k fixaci pacienta a s plnými koly (nehustí se). Šířka sedáku: 39 cmVnitřní šířka: 40 cmNosnost: 115 kgRám ocelový, skládací (křížový)Sedadlo černé, nylonové.Měkký podsedák v základní výbavě.Loketní opěrky odklopite..

do 10 dnů

Invalidní vozík Timago H011 PK 43 cm, nosnost 115kg

6 219 Kč

Invalidní vozík mechanický s ocelovým skládacím (křížovým) rámem, funkcí rychlé demontáže kol (rychlospojka), popruhem k fixaci pacienta a s plnými koly (nehustí se). Šířka sedáku 42 cm Vnitřní šířka 43 cm Nosnost: 115 kg Rám ocelový, skládací (křížový) Sedadlo černé, nylonové. Měkký podsedák v základní výbavě. Loketní opěrky odklopitelné ..

do 10 dnů

Invalidní vozík Timago H011 PK 46 cm, nosnost 115kg

6 219 Kč

Skládací s rychlospojkou a plnými koly Invalidní vozík mechanický s ocelovým skládacím (křížovým) rámem, funkcí rychlé demontáže kol (rychlospojka), popruhem k fixaci pacienta a s plnými koly (nehustí se). Šířka sedáku 45 cm Vnitřní šířka 46 cm Nosnost: 115 kg Barva rámu: stříbrná Rám ocelový, skládací (křížový) Sedadlo černé, nylonové. Měkký ..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík Timago H011 PK 48 cm, nosnost 115kg

6 219 Kč

Invalidní vozík mechanický s ocelovým skládacím (křížovým) rámem se zvýšenou nosností 135 kg a šířkou sedáku 51 cm, plnými koly (nehustí se), funkcí rychlé demontáže kol a popruhem k fixaci pacienta.Šířka sedáku 50 cmVnitřní šířka 51 cmNosnost: 135 kgRám ocelový zesílený, skládací (křížový)Sedadlo černé, nylonovéMěkký podsedák v základní výbavě..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík Timago H011 PK 51 cm, nosnost 135kg

6 859 Kč

Skládací zesílený ocelový rám, rychlospojka, plná kola Invalidní vozík mechanický s ocelovým skládacím (křížovým) rámem se zvýšenou nosností 135 kg a šířkou sedáku 51 cm, plnými koly (nehustí se), funkcí rychlé demontáže kol a popruhem k fixaci pacienta. Šířka sedáku 50 cm Vnitřní šířka 51 cm Nosnost: 135 kg Rám ocelový zesílený, skládací (kří..

Zobrazuji 1 až 32 z 89 (celkem stran 3)

Do této kategorie patří především invalidní vozíky, chodítka a koupelnový program. Potřebu konkrétní pomůcky objektivně vyhodnocuje zdravotnický pracovník-ergoterapeut. Konkrétní žádost pak vypracovává odborný lékař (neurolog, internista, ortoped, rehabilitační lékař).

Základní provedení kompenzačních pomůcek je v tuzemsku hrazeno zdravotní pojišťovnou. Schvalování žádostí o ně podléhá stanovisku revizního lékaře. Kompenzační pomůcky si pacient může také pořizovat jako samoplátce. Jestliže se pacient na kompenzační pomůcce má podílet částečnou úhradou, předem bude na tuto skutečnost upozorněn svým lékařem.