Infúze, křídlaté jehly

Moderní infuzní sety jsou již vybaveny speciálním typem jehly s pružnými křidélky. Ta zajišťují stabilní a pohodlný úchop. Zároveň lze díky zešikmení úhel vpichu lépe přizpůsobit povrchu kůže. Manipulace s jehlou a její fixace je proto bezpečná.

Zobrazení:
do 2-3 dnů

Hadička prodlužovací Gamaplus 1.8 x 450 LL, bal.40 ks

519 Kč

Hadičky GAMAPLUS jsou určeny k jednorázovému použití při propojení jedné nebo dvou infúzních nebo transfúzních souprav s intravenózní jehlou, dále k propojení dvou krevních konzerv, případně k propojení dvou různých souprav ukončených kuželem negativním a stupňovitým připojovacím kuželem. Slouží také jako univerzální hadičky pro laboratorní a klini..

do 2-3 dnů

HADIČKA SPOJOVACÍ HS - 1,8 X 1800

19 Kč

Prodlužovací hadička spojuje infůzní, nebo transfúzní soupravy s dalšími komponenty. Spojovací hadičky Chiraline jsou apyrogenní, sterilní, určené k jednorázovému použití. Délka hadičky 1800 mm, průměr 1.8mm, 1x zakončení LUER, 1x zakončení LUER/LOCK, každý kus zabalen zvlášť ve sterilním obalu. ..

do 2-3 dnů

HADIČKA SPOJOVACÍ HS - 1,8 X 450

19 Kč

Prodlužovací hadička spojuje infúzní, nebo transfúzní soupravy s dalšími komponenty.Spojovací hadičky Chiraline jsou apyrogenní, sterilní, určené k jednorázovému použití. Délka hadičky 450 mm, průměr 1.8mm, 1x zakončení LUER, 1x zakončení LUER/LOCK, každý kus zabalen zvlášť ve sterilním obalu ..

do 2-3 dnů

Infuzní set

9 Kč

vyrobený z vysoce kvalitních materiálů bez latexu ostrý hrot kapací komory s protiskluzovým povrchem, který zaručuje těsnost a spolehlivost spojení s nádobami na tekutiny odvzdušňovací ventil s antibakteriálním filtrem a klapkou 6 cm dlouhá ohebná odkapávací komora kapátko: 20 kapek = 1 ml +/- 0,1 ml filtr 15 μm chránící proti větším částicím ..

do 2-3 dnů

Infuzní set bezftalátový

9 Kč

vyrobený z vysoce kvalitních materiálů bez latexu, bez ftalátů ostrý hrot kapací komory s protiskluzovým povrchem, který zaručuje těsnost a spolehlivost spojení s nádobami na tekutiny odvzdušňovací ventil s antibakteriálním filtrem a klapkou 6 cm dlouhá ohebná odkapávací komora kapátko: 20 kapek = 1 ml +/- 0,1 ml filtr 15 μm chránící proti větším č..

Skladem

Infuzní souprava IS-103

12 Kč

Soupravy slouží k terapeutickému podávání infúzních a injekčních roztoků. Ty se pacientovi podávají z lahví nebo plastových vaků. PVC hadička má regulátor průtoku a kužel typu pozitivní Luer Lock.   15 µm infúzní filtr hydrofóbní bakteriální filtr v zavzdušňovacím kanálku propichovacího trnu 20 kapek dest. vody = 1,0&..

do 2-3 dnů

Kanyla IV KD-FIX MONO s křídly bez portu

29 Kč

více variant Intravenózní kanyly s křidélky – flexibilní křidélka pro snadnou fixaci, luer-lock konektor, ve stěně integrovány tři radiokontrastní linky, průhledná komora pro kontrolu krevního návratu, atraumaticky tvarovaná špička kanyly. Baleno po 50ks, cena za kus..

do 2-3 dnů

Kanyla IV KD-FIX s křídly a portem - různé velikosti

19 Kč

více variant Intravenózní kanyly s křidélky a portem – flexibilní křidélka pro snadnou fixaci, ventil umožňující průběžné podávání léků, luer-lock konektor, ve stěně integrovány tři radiokontrastní linky, průhledná komora pro kontrolu krevního návratu, atraumaticky tvarovaná špička kanyly.  Baleno po 50ks, cena za kus..

Zobrazuji 1 až 8 z 8 (celkem stran 1)

Na trhu jsou i speciální křídlaté jehly bezpečnostní. Znatelně se díky nim snižuje riziko poranění zdravotnického personálu. Mechanismus použití setu jehly a hadičky je jednoduchý: Jakmile se jehla vytáhne z žíly, je nutno stisknout boční pružnou část. Jehla poté zajede do ochranné trubičky. Je tak plně zabezpečena, neboť z trubičky ji není možno vyjmout. Tento typ jehel se doporučuje u pacientů s rizikem infekce.

Jehly jsou vždy individuálně sterilně zabaleny. Vyžaduje se aby jakákoli jehla v infuzní sadě byla vyrobena z kvalitních materiálů a zároveň dostatečně ostrá. To zaručuje snadný vpich s minimálním poškozením tkáně, a tedy šetrnost zákroku pro ošetřovaného.