Dezinfekce nástrojů

Zobrazení:
do 2-3 dnů

Aniosept Activ 1 kg / kart. 4ks /

732 Kč

Vysoce účinný přípravek pro nástrojovou dezinfekci ANIOSEPT ACTIV, dvoufunkční dezinfekce (mytí-dezinfekce) chirurgických nástrojů a instrumentária, endoskopů a termosenzitivních přístrojů. Pracovní roztok je stabilní 24 hodin po rozdělání. Kontrola naředěného roztoku se provádí testovacími proužky. Dezinfekční účinnost: Baktericidní (MDRB, MRSA),..

do 2-3 dnů

Chirosan Plus 1,5 kg

882 Kč

Širokospektrální dezinfekční přípravek Širokospektrální dezinfekční přípravek na bázi generované kyseliny peroxyoctové pro dekontaminaci nástrojů, endoskopů a povrchů zdravotnických prostředků. Přípravek obsahuje vyvážený komplex enzymů, které svým účinkem štěpí a rozkládají bílkoviny, tuky a cukry. Dlouhodobá stabilita pracovního roztoku více ne..

do 2-3 dnů

Chiroseptol 5kg

1 551 Kč

Koncentrovaný kapalný dezinfekční přípravek Koncentrovaný kapalný dezinfekční přípravek na bázi aldehydů s mycími účinky pro jednofázovou dezinfekci a mytí lékařských nástrojů a pomůcek. Vhodný k dezinfekci a mytí nástrojů, k druhému a vyššímu stupni dezinfekce Výborná materiálová snášenlivost Neobsahuje formaldehyd Použití i v UZV myčkách Úči..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)