Rotopedy

Rotopedy patří k nejčastěji využívaným cvičebním strojům, a to i v domácích podmínkách. Cvičení na rotopedu má řadu předností.

Zobrazení:
do 10 dnů

Pedálová pomůcka

779 Kč

Pro rehabilitaci a posilování dolních končetin Vhodné pro pacienty po úrazech a neurologických onemocněních. Možnost používat i v sedě na vozíku. Šlapadlo má nastavitelnou úroveň zátěže a je snadno přenosné. rám z lakované oceli nastavení zatížení regulačním šroubem široká základna 4 protiskluzové násadce pásky na chodidla se suchým zipem rozměry..

do 2-3 dnů

Pedálová pomůcka skládací s počítadlem

1 439 Kč

Pro rehabilitaci a posilování dolních končetin Vhodné pro pacienty po úrazech a neurologických onemocněních. Možnost používat i v sedě na vozíku. Šlapadlo má nastavitelnou úroveň zátěže a je snadno přenosné. Rychlé složení a rozložení pouhým stiskem pojistky zmenšuje nároky na uskladnění. Vybaveno počítadlem na 1 AAA baterii (počet otáček, rychlost..

do 2-3 dnů

Pedálová pomůcka skládací zelená

1 239 Kč

Pro rehabilitaci a posilování dolních končetin Vhodné pro pacienty po úrazech a neurologických onemocněních. Možnost používat i v sedě na vozíku. Šlapadlo má nastavitelnou úroveň zátěže a je snadno přenosné. Rychlé složení a rozložení pouhým stiskem pojistky zmenšuje nároky na uskladnění. skládací rám z lakované oceli široká základna 4 protiskluz..

Zobrazuji 1 až 3 z 3 (celkem stran 1)

Příznivě ovlivňuje psychickou i fyzickou kondici. Navíc napomůže k velmi účinnému formování postavy. Rotoped si uchovává všechny benefity tradiční cyklistiky, avšak z pohodlí domova. Cvičit lze i v horším počasí. Navíc toto cvičení náčiní šetří čas, zájemci o cvičení se nemusejí vypravit do posilovny.

Při výběru je zapotřebí především zohlednit tělesnou výšku a hmotnost uživatele i frekvenci používání. Z pohledu parametrů konkrétního zařízení jsou důležitými parametry zejména celková konstrukce, dále brzdný systém, ovládání zátěže, napájení a případné další funkce.

V rámci zachování dlouhé životnosti je navíc zapotřebí o každý rotoped optimálním způsobem pečovat. Před pořízením by se měl spotřebitel informovat rovněž o délce a podmínkách záruční lhůty a dostupnosti servisu.