Papír na vyšetřovací lůžka

Papír na vyšetřovací lůžko je hygienickou pomůckou, která má ve zdravotnictví široké využití. Vzhledem k tomu, že se jedná o pomůcku jednorázovou, usnadňuje přípravu čistého lůžka pro každého pacienta.

Zobrazení:
do 2-3 dnů

Papír na vyšetřovací lůžko 50m x 49cm

99 Kč

Medical Roll Bílá 100% celulóza, 2-vrstvá, mikroembossing Gramáž 2 x 17 g/m2 Šíře role  49,2 cm Délka role  50,05 m Délka útržků  35 cm Role je balena ve folii..

Skladem

Podložky na lůžka, šíře 50 cm

87 Kč

Papír slouží jako krycí vrstva na lůžko. Zajišťuje tak dostatečnou úroveň hygieny a slouží jako ochrana před bakteriemi a nečistotami. Papíry na vyšetřovací lůžka se dodávají v šíři 50 nebo 60 cm a návinem 50 metrů.  ..

Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)

Dnes se tak jedná již prakticky o nutnou součást každé lékařské ordinace. V těchto prostorách je udržování adekvátních hygienických standardů. Využití má obdobně i při kosmetickém ošetření či v masážních salonech, kde pomáhá chránit před průnikem bakterií a nečistot. Vzhledem k primárnímu určení se nevyžaduje, aby byla podložka sterilní.

Většinou je papír na vyšetřovací lůžka dvouvrstvý. Díky použitému materiálu si zachovává odolnost vůči roztržení a zároveň je podložka pro pacienta dostatečně komfortní. Opatřen je papír rovněž protismykovou ražbou. Výrobek se standardně dodává v návinu v rolích. Na trhu je pak dostupno několik alternativ různých šíří. Pro snadnou manipulaci se papír již vyrábí perforovaný.