Ubrousky, podložky

Ubrousky a podložky se ve zdravotnictví představují nutnou součást vybavení. V tomto prostředí je zvýšené riziko expozice bakteriemi zejména vlivem biologické kontaminace. Proto je nutné zajistit adekvátní ochranu pacientů i personálu. Podložky lze dále využít i pod operační nástroje, případně také při výkonech, jako jsou odběry krve.

Zobrazení:
Skladem

Bryndák s lapačem drobků 37 x 66 cm, 50 ks

269 Kč

Jednorázový bryndák je vyroben z buničiny a plastové folie. Použitý pevný a kvalitní materiál poskytuje dobrou ochranu před znečištěním. Praktické použití zajišťuje spolehlivé zavazování za krkem...

do 2-3 dnů

Kapesníčky v krabičce 100ks

39 Kč

2-vrstvé - 100%celulóza..

Zobrazuji 1 až 2 z 2 (celkem stran 1)

Tento sortiment dále slouží i k udržování hygienických standardů. Pomůcky se využívají k péči o pacienty nejen ve zdravotnictví, ale také v pečovatelských službách. Kvalitní hygienické potřeby pomáhají zajistit optimální péči i o dlouhodobě nemocné.

Podstatnými vlastnostmi těchto produktů je především dobrá savost, optimální pevnost, případně i nepropustnost, pakliže je výrobek opatřen speciální vrstvou zamezující průniku vlhkosti. Materiál by navíc měl být i hebký, jemný na omak a šetrný k pokožce, a to i k té citlivé. Ubrousky mohou být použity také pro hygienu za mokra.