Trekingové hole

Trekingové hole jsou vhodným doplňkem pro sportovní i každodenní aktivity. Využít je lze pro chůzi i běh. Poslouží pro běžné vycházky po městě, ale i jako pomůcka pro turistiku v náročném terénu.

Zobrazení:
do 2-3 dnů

Gumové nástavce k trekkingovým holím (pár) P08 - standardní kulatý nástavec

109 Kč

Standardní kulatý tvar Náhradní gumové nástavce (patky) určené k trekovým a nordic walking holím...

do 10 dnů

Gumové nástavce k trekkingovým holím (pár) P09A - s velkým vzorkem (zimní)

109 Kč

s velkým vzorkem (zimní) Náhradní gumové nástavce (patky) určené k trekovým a nordic walking holím...

do 2-3 dnů

Gumové nástavce k trekkingovým holím (pár) P09C - s malým vzorkem oválný

109 Kč

s malým vzorkem oválný Náhradní gumové nástavce (patky) určené k trekovým a nordic walking holím...

do 2-3 dnů

Hole Trekkingové s obalem-rukojeť plast/korek - modrá

469 Kč

3-stupňové s odpružením Kvalitní pružná hůl vyrobena z nekorodujícího materiálu a velmi lehkého hliníku ALU [alu 7075] Široký 3-stupňový rozsah nastavení délky v rozmezí 65-135cm. Protinárazový systém ANTISHOCK - díky odpružení hole šetříte své svaly i vazy, nastavíte jej pouhým otočením kolečka pro nastavení velikosti, můžete zvolit pevný doraz ..

Zobrazuji 1 až 4 z 4 (celkem stran 1)

Trekingové hole jsou určeny pro všechny generace. Napomáhají efektivně rozložit tělesnou hmotnost, proto šetří klouby. Současně nutí svého uživatele zapojit i horní polovinu těla. Jde tedy o kompenzační pohyb, který ocení hlavně ti se sedavým způsobem života. Navíc dodávají stabilitu, mohou tedy být řešením pro seniory, kteří ze studu odmítají používat klasickou hůl. Chůzi s holemi lze považovat i za vhodnou rehabilitační aktivitu.

Při výběru konkrétních holí by se tak uživatel měl zaměřit primárně na charakter terénu a četnost využití holí. Hole by měly být dostatečně komfortní na používání, přiměřeně těžké a pro časté cestování i skladné. U holí samotných je především podstatný materiál a zároveň jejich délka. Ta závisí na tělesné výšce jejich uživatele.