COVID-19 koronavirus testy

Antigenní testování na Covid-19 bylo vyvíjeno tak, aby pomohlo odhalit přítomnost viru v těle člověka. Jde o velmi rychlou a zároveň spolehlivou metodu. Výsledky testu jsou testovaným známé již po několika málo minutách.

Zobrazení:

Antigenní test na koronavirus covid-19 10ks

1 699 Kč

Antigenní test na Coronavirus covid-19 pro domácí použití. Výsledek do 15ti minut. Test si provedete doma sami a bez nutnosti dalšího odborného vybavení.Balení obsahuje 10ks testůBalení obsahuje český návodRychlá identifikace nemocného na pracovišti i jinde a jeho izolace zabrání rozšíření nákazy uvnitř firem a rodin. Už žádné fronty, diskomfort, z..

Antigenní test na koronavirus covid-19 15ks

2 499 Kč

Antigenní test na Coronavirus covid-19 pro domácí použití. Výsledek do 15ti minut. Test si provedete doma sami a bez nutnosti dalšího odborného vybavení.Balení obsahuje 15ks testůBalení obsahuje český návodRychlá identifikace nemocného na pracovišti i jinde a jeho izolace zabrání rozšíření nákazy uvnitř firem a rodin. Už žádné fronty, diskomfort, z..

Antigenní test na koronavirus covid-19 20ks

3 329 Kč

Antigenní test na Coronavirus covid-19 pro domácí použití. Výsledek do 15ti minut. Test si provedete doma sami a bez nutnosti dalšího odborného vybavení.Balení obsahuje 20ks testůBalení obsahuje český návodRychlá identifikace nemocného na pracovišti i jinde a jeho izolace zabrání rozšíření nákazy uvnitř firem a rodin. Už žádné fronty, diskomfort, z..

Antigenní test na koronavirus covid-19 25ks

4 199 Kč

Antigenní test na Coronavirus covid-19 pro domácí použití. Výsledek do 15ti minut. Test si provedete doma sami a bez nutnosti dalšího odborného vybavení.Balení obsahuje 25ks testůBalení obsahuje český návodRychlá identifikace nemocného na pracovišti i jinde a jeho izolace zabrání rozšíření nákazy uvnitř firem a rodin. Už žádné fronty, diskomfort, z..

Antigenní test na Koronavirus/Coronavirus covid-19 5ks

899 Kč

Antigenní test na Coronavirus covid-19 pro domácí použití. Výsledek do 15ti minut. Test si provedete doma sami a bez nutnosti dalšího odborného vybavení.Balení obsahuje 5ks testů ( nabízíme i cenově zvýhodněné balení: 10ks - 1 699 Kč, 15ks - 2 499 Kč, 20ks - 3 329 Kč, 25ks - 4 199 Kč )   Balení obsahuje český návodRychlá identifikace nemo..

Zobrazuji 1 až 5 z 5 (celkem stran 1)

Na internetu se však objevují mnohé zprávy o tom, že tento způsob testování není dobrý. I proto jsme se rozhodli zmínit našich 5 důvodů, proč má antigenní koronavirový test smysl.

Antigenní testy jsou rychlé

První a zásadní výhodou antigenního testu je jeho rychlost. Většina kvalitních testů, které jsou využívány při dobrovolném antigenním testování, je schopna pozitivitu ukázat během cca patnácti minut. To je až nevídané, protože mnoho z nás má zkušenost z doby dřívější, kdy čekali fronty v nemocnicích a výsledek testu se většinou dověděli až druhý den.

antigenní testy koronavirus

Antigenní testy jsou spolehlivé

Antigenní testy na Covid-19 jsou velmi spolehlivé. Některé studie poukazují na to, že spolehlivost šplhá k 95%. To je číslo unikátní a velmi dobré. Stoprocentní být test nemůže, protože rozhodujícími faktory je koncentrace viru v těle pacienta, popř. doba, kdy byl člověk nakažen.

Antigenní testy rozšiřují spektrum odhalených

Dobrovolné antigenní testy nejsou určeny lidem, u kterých se projevují jasné příznaky. MZV prezentuje, že by na ně měli chodit především lidé, kteří byli vystaveni možné nákaze virem Covid-19, ale neprojevily se u nich příznaky. Důvodem je jistota, že jsme negativní a nemoc nešíříme dál do rizikových skupin.

Antigenní testy provádějí zdravotníci

Antigenní testy, které nabízí MZV jsou prováděny zdravotníky. Existují i další místa, která jsou schopna vás takto otestovat a dnes dokonce najdeme i lékárny, které nabízejí testy běžným lidem. Takové testovací kazety jsou relativně drahé a upřímně, je přeci lépe vědět, že jsme byli otestováni proškoleným zdravotníkem než si test dělat doma dle návodu. I proto raději navštivte antigenní odběrové centrum.

Antigenní testy jsou dostupné

Se vším výše zmíněným souvisí i dostupnost antigenních testů. Ty jsou nejen dostupné všem lidem v ČR relativně snadno, ale jejich cena je přijatelná. MZV nabízí antigenní testování zdarma. Pokud byste navštívili místo, které takto není registrováno, tak se cena testu pohybuje okolo 500Kč. Věříme, že díky námi prezentovaným 5 důvodům, proč má antigenní testování smysl, dokážeme Covid-19 společně přibrzdit.