Invalidní vozíky speciální

Speciální invalidní vozíky jsou určeny těm uživatelům, kteří mají zvýšené nároky na funkčnost této kompenzační pomůcky.

Zobrazení:
do 2-3 dnů

Invalidní vozík polohovací Timago ALH008 42cm, barva černo-šedá, nosnost 100kg

14 549 Kč

Šířka sedáku 42 cmVnitřní šířka 43 cmNosnost: 100 kgRám duralový, skládací (křížový)Pístové polohování zádové opěrky od 0 do 90st.Sedadlo a opěrka vyměkčené se snímatelným potahem zaručující dobrou cirkulaci vzduchu.Čtyřbodový bezpečnostní pás.Loketní opěrky odnímatelné dlouhé.Zadní kola pneumatická 22" s parkovacími brzdami.Pomocné brzdy pro dopro..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík polohovací Timago ALH008 42cm, barva hnědo-béžová, nosnost 100kg

14 549 Kč

Skládací s AL rámem a brzdou pro doprovod Šířka sedáku 42 cm Vnitřní šířka 43 cm Nosnost dle modelu 100 kg Rám duralový, skládací (křížový) Pístové polohování zádové opěrky od 0 do 90st. Sedadlo a opěrka vyměkčené se snímatelným potahem zaručující dobrou cirkulaci vzduchu. Čtyřbodový bezpečnostní pás. Loketní opěrky odnímatelné dlouhé. Zadní kola ..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík polohovací Timago ALH008 45cm, barva černo-šedá, nosnost 100kg

14 549 Kč

Šířka sedáku 45 cmVnitřní šířka 46 cmNosnost: 100 kgRám duralový, skládací (křížový)Pístové polohování zádové opěrky od 0 do 90st.Sedadlo a opěrka vyměkčené se snímatelným potahem zaručující dobrou cirkulaci vzduchu.Čtyřbodový bezpečnostní pás.Loketní opěrky odnímatelné dlouhé.Zadní kola pneumatická 22" s parkovacími brzdami.Pomocné brzdy pro dopro..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík polohovací Timago ALH008 49cm, barva černo-šedá, nosnost 120kg

14 549 Kč

Šířka sedáku: 49 cmVnitřní šířka 50 cmNosnost: 120 kgRám duralový, skládací (křížový)Pístové polohování zádové opěrky od 0 do 90st.Sedadlo a opěrka vyměkčené se snímatelným potahem zaručující dobrou cirkulaci vzduchu.Čtyřbodový bezpečnostní pás.Loketní opěrky odnímatelné dlouhé.Zadní kola pneumatická 22" s parkovacími brzdami.Pomocné brzdy pro dopr..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík polohovací Timago ALH008 49cm, barva hnědo-béžová, nosnost 120kg

14 549 Kč

Skládací s AL rámem a brzdou pro doprovod Šířka sedáku: 49 cm Vnitřní šířka 50 cm Nosnost: 120 kg Rám duralový, skládací (křížový) Pístové polohování zádové opěrky od 0 do 90st. Sedadlo a opěrka vyměkčené se snímatelným potahem zaručující dobrou cirkulaci vzduchu. Čtyřbodový bezpečnostní pás. Loketní opěrky odnímatelné dlouhé. Zadní kola pneumatic..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík Timago EVERYDAY 43 cm, pneumatická kola

8 290 Kč

Skládací s AL rámem, rychlospojkou a brzdou Invalidní vozík mechanický s odlehčeným duralovým skládacím rámem (dvojitý křiž), s pomocnou brzdou pro doprovodnou osobu, nastavením těžiště na předních i zadních kolech (pro pacienty po amputaci dolních končetin), stabilizačními kolečky proti převržení dozadu a měkkým podsedákem. Vnitřní šířka: 43 cm ..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík Timago EVERYDAY 46 cm, pneumatická kola

8 290 Kč

Skládací s AL rámem, rychlospojkou a brzdou Invalidní vozík mechanický s odlehčeným duralovým skládacím rámem (dvojitý křiž), s pomocnou brzdou pro doprovodnou osobu, nastavením těžiště na předních i zadních kolech (pro pacienty po amputaci dolních končetin), stabilizačními kolečky proti převržení dozadu a měkkým podsedákem. Vnitřní šířka: 46 cm ..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík Timago EVERYDAY 48 cm, pneumatická kola

8 290 Kč

Skládací s AL rámem, rychlospojkou a brzdou Invalidní vozík mechanický s odlehčeným duralovým skládacím rámem (dvojitý křiž), s pomocnou brzdou pro doprovodnou osobu, nastavením těžiště na předních i zadních kolech (pro pacienty po amputaci dolních končetin), stabilizačními kolečky proti převržení dozadu a měkkým podsedákem. Vnitřní šířka: 48 cm ..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík Timago EVERYDAY 51 cm, pneumatická kola

8 290 Kč

Skládací s AL rámem, rychlospojkou a brzdou Invalidní vozík mechanický s odlehčeným duralovým skládacím rámem (dvojitý křiž), s pomocnou brzdou pro doprovodnou osobu, nastavením těžiště na předních i zadních kolech (pro pacienty po amputaci dolních končetin), stabilizačními kolečky proti převržení dozadu a měkkým podsedákem. Vnitřní šířka: 51 cm ..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík Timago WA C2600 48 cm / černo-bordó

10 909 Kč

Invalidní vozík mechanický odlehčený s pomocnou brzdou pro doprovod, rychlospojkou a měkým sedákem i opěradlem vyztuženými materiálem, který umožňuje stálý průtok vzduchu.Šířka 48 cmRám duralový skládací.Sedadlo i opěradlo vyměkčené z materiálu umožňujícím cirkulaci vzduchu.Lomená zádová opěrka.Loketní opěrky odklopitelné.Zadní kola pneumatická 22"..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík Timago WA C2600 48 cm / černo-modrý

10 909 Kč

Invalidní vozík mechanický odlehčený s pomocnou brzdou pro doprovod, rychlospojkou a měkým sedákem i opěradlem vyztuženými materiálem, který umožňuje stálý průtok vzduchu.Šířka 48 cmRám duralový skládací.Sedadlo i opěradlo vyměkčené z materiálu umožňujícím cirkulaci vzduchu.Lomená zádová opěrka.Loketní opěrky odklopitelné.Zadní kola pneumatická 22"..

do 2-3 dnů

Invalidní vozík toaletní Timago FS 681

7 889 Kč

Šířka sedáku 44 cm.Rám ocelový chromovaný, skládací (křížový).Odnímatelné omývatelné sedadlo.Lehce vyjmutelná plastová toaletní nádoba s víkem.Sklopné područky.Zadní kola 22"plná s parkovacími brzdami.Přední kola plná 6"..

Zobrazuji 1 až 12 z 12 (celkem stran 1)

Obecně lze do této kategorie zařadit vozíky aktivní a odlehčené. Ty jsou určeny uživatelům, kteří se ani na invalidním vozíku nechtějí vzdát aktivního života. Umožňují totiž vyšší rozsah pohybu a charakterizuje je konstrukce vyrobená z odlehčených materiálů. Tyto vozíky jsou rovněž variabilně upravitelné v závislosti na konkrétním handicapu.

Speciální vozíky mohou také zahrnovat modely multifunkční s polohováním, tedy náklonem zádové části, opěrek i sedáku. Tato funkce může být i elektronicky ovladatelná. Kompenzační pomůcky z tohoto segmentu jsou určené především pacientům s poruchou hybnosti ve výraznějším rozsahu.

Polohovací vozíky zajistí uživatelům maximální komfort a asistující osobě usnadní péči. Snadná změna polohy má pro imobilního pacienta výrazně preventivní charakter ohledně vzniku celé řady zdravotních komplikací, jako jsou otlaky.