Desam OXI 5kg

Desam OXI 5kg

979 Kč
Cena bez DPH 21%: 809 Kč
Kód výrobku: DPDMora93a
Dostupnost: do 2-3 dnů

Popis produktu

Koncentrovaný kapalný dezinfekční přípravek Koncentrovaný kapalný dezinfekční přípravek na bázi kombinovaného účinku aktivního kyslíku a KAS, vhodný pro dezinfekci a mytí ploch a povrchů ve zdravotnictví, potravinářství a komunální hygieně.


Všestranný, účinný a ekonomický
Bez nepříjemného zápachu - použití i v přítomnosti pacientů
Šetrný k dezinfikovaným materiálům
Ohleduplný k životnímu prostředí
Kompatibilní s utěrkami wettask a schülke wipes


Oblast použití:

desamOXIje vhodný pro každodenní dezinfekci ploch a povrchů ve všech prostorách zdravotnických zařízení (vč. operačních sálů, JIP, neonatologie, rehabilitace), komunální hygieně a potravinářství. Vhodný na všechny neporézní, voděodolné, omyvatelné plochy a předměty. Je vhodný také na citlivé plasty (plexisklo). Nepoužívat na pozinkované povrchy, barevně nestabilní a mechanicky poškozené povrchy. Přípravek lze používat i v přítomnosti pacientů.

Popis:

Baktericidní, virucidní na BVDV / Vaccinia / Rota, mykobaktericidní, tuberkulocidní, fungicidní.

Návod k použití:

desamOXIse používá na povrchy předem zbavené viditelného znečištění. K získání požadované koncentrace pracovního roztoku rozmíchejte potřebné množství přípravku ve vlažné vodě. K získání správné koncentrace použijte aplikační pomůcky (odměrky, pumpy, směšovač). Plochy a povrchy předmětů otřete pomocí textilie (mop, utěrka apod.) smočené v pracovním roztoku.Nemíchejte s žádnými jinými čisticími či dezinfekčními přípravky. Důkladně opláchněte dezinfikované plochy a předměty, které mají přijít do styku s potravinami.

Určeno pro profesionální trh. Nemíchejte s jinými produkty. Při práci používejte ochranné pracovní pomůcky. Není vhodný na povrchy s pozinkovaným povrchem, kůže a neošetřené dřevo, barevně nestabilní a porézní materiály.
Doba exspirace: 24 měsíců

Složení:

100 g přípravkudesamOXIobsahuje následující účinné látky:
- 11 g Peroxid vodíku
- 2 g Didecyldimethylammonium chloride
- 2,8 g Alkyldimetylbenzylammonium chloride
Další složky:povrchově aktivní látky, parfém.