Desam EFFECT 5L Doprava zdarma!

Desam EFFECT 5L Doprava zdarma!

2 229 Kč
Cena bez DPH 21%: 1 842 Kč
Kód výrobku: DPDMuon2a3
Dostupnost: do 2-3 dnů

Popis produktu

Tekutý dezinfekční přípravek -BIOCID Koncentrovaný kapalný dezinfekční přípravekna bázi KAS, aminu a fenoxyetanoluurčený pro jednofázovou dezinfekci a mytívšech omyvatelných ploch a povrchů vezdravotnictví, potravinářství a komunálníhygieně.


Všestranný, účinný a ekonomický
Účinný od 0,25%
Nedráždí dýchací cesty
Použití i v přítomnosti pacientů
Vhodný také do potravinářství a nemocničníchkuchyní
Kompatibilní s opakovaně plnitelnýmzásobníkovým systémem schülke wipes
Oblast použití:
desam effect je určený k dezinfekci a mytí ploch, povrchůa prostor se zvýšeným rizikem růstu bakterií, mikroskopickýchvláknitých hub a plísní. Je vhodný pro použití ve všech oblastechzdravotnictví a sociální péče, v komunální hygieně (kosmetickéa tatoo salóny, fitness centra, školní zařízení, atd.), v institucícha také v potravinářství.
Přípravek je kompatibilní s mnoha druhy materiálů, jako je nerezováocel, pochromované a smaltované povrchy, sklo, povrchy potaženéplastem, plexisklo, pryž a akryláty. Nepoužívejte na mechanickypoškozené povrchy.

Spektrum účinnosti:
Baktericidní, virucidní (BVDV / Vaccinia / Noro / Rota / Adeno), mykobaktericidní, tuberkulocidní, fungicidní.

Použití - Koncentrace - Expozice
Dezinfekce a čištění voděodolných povrchůve zdravotnictví, komunální hygieněa potravinářství (bakterie, obalené viry, kvasinky).
0,25% 30 min.
0,5% 10 min.

Návod na použití:
desam effect se používá na povrchy předem zbavené viditelnéhoznečištění. K získání požadované koncentrace pracovníhoroztoku rozmíchejte potřebné množství přípravku ve vlažné vodě(20 - 25 °C). K získání správné koncentrace použijte aplikačnípomůcky (odměrky, pumpy, směšovač). Plochy a povrchy předmětůotřete pomocí textilie (mop, utěrka apod.) smočené v pracovnímroztoku. Malé voděodolné předměty lze ponořit do pracovního roztokua po uplynutí doby expozice opláchnout vodou a osušit.

Zvláštní upozornění:
Pouze pro profesionální trh. Nemíchejte s žádnými jinými čistícímiči dezinfekčními přípravky, zvláště na bázi aldehydů či peroxidů.Povrchy, které po dezinfekci přichází do styku s potravinami,opláchněte důkladně pitnou vodou. Nepoužívejte na mechanickypoškozené povrchy. Nevhodný na barevné kovy, nelegovanouocel, hliník a silikony.

Složení:
100 g přípravku desam effect obsahuje následující aktivní látky:
- 19 g Benzyl-C12-16-alkyldimetylamonium chlorid
- 10 g 2-fenoxyethan-1-ol
- 7,2 g N-(3-aminopropyl)-N-dodecylpropan-1,3-diamin
- 3 g Didecyldimetylamonium chlorid