Antidekubitní tříkomorová matrace s kompresorem Timago TGR Y MR 001-3

Antidekubitní tříkomorová matrace s kompresorem Timago TGR Y MR 001-3

6 119 Kč
Cena bez DPH 15%: 5 321 Kč
Kód výrobku: MADMhbj55e
Dostupnost: do 10 dnů

Popis produktu

Trubicová matrace s nosností do 135kg Antidekubitní tříkomorová matrace s kompresorem s nosností 135kg je určená pro dlouhodobě ležící pacienty. Používá sejako prevence proti vzniku proleženin a pomáhá při jejich léčbě. Systém využívá speciálně tvarované příčné (trubicové) vzduchovékomory a řídící jednotku, která střidavé zvyšuje a snižuje tlak v komorách matrace, takže pokožka je v jednotlivých partiích střídavě zatěžována a odlehčována. Tím docházík dosažení dobrého masážního efektu a dobré cirkulace krve při současném snížení tlaku na kůži a tkáň.

Tato matrace je vybavenainovativním systémem 3 skupin komor A/B/C- po šesti komorách v každé skupině. Během jednoho cyklu jsou nahuštěny vždy dvě skupiny komor, tzn 12 z 18 komor je nahuštěno během každého cyklu. Pro porovnání - běžná antidekubitní matrace (A/B) má nahuštěno vždy pouze 9 komor z 18.

Navíc tato matrace, díkymikrootvorůmvytvořeným pomocí laseru, které mají 0,2 mm v průměru, větrá a vysušuje místo styku s matrací a předchází tak proleženinám. Použitý materiál PVC je netoxický a antibakteriální. Omyvatelný paroprodyšný potah chrání matraci a odvádí vlhkost.

Je určena pro uživatele se středním a vysokým rizikem vzniku dekubitů.

Matrace je vhodná pro klasické i polohovací postele.

V případě mechanického poškození se jednotlivé komory dají snadno vyměnit za nové. Jedna náhradní komora je součástí dodávky přístroje.

Výhody


Proměnlivý tlak vzduchu -střídavétříkomorovépřefukování komor matrace
18 vyměnitelných příčných komor + náhradní v balení
mikroventilace- laserem vyrobené mikrootvory o průměru 0,2mm zajišťují proudění vzduchu a zlepšují antidekubitní účinek matrace
Omyvatelný paroprodyšný potah
Tvrdost (tlak) nastavitelný dle požadavků a hmotnosti uživatele
Nosnost 135kg
Podrobné technické údaje naleznete ve vedlejší záložceSpecifikaceKontraindikace


pacienti s nestabilními zlomeninami krční páteře.
pacienti s nezpevněnými zlomeninami páteře.
pacienti s vahou vyšší než je maximální dovolená váha pacienta pro daný typ matrace.O vhodnosti používaní této matrace konkrétním pacientem se poraďte s ošetřujícím lékařem, který zná jeho přesnou diagnózu.UPOZORNĚNÍ:

Ve spolupráci s revizním technikem registrovaným u SÚKL zajišťujeme na tento produkt periodické bezpečnostno-technické kontroly dle § 65 a § 67 zákona č. 268/2014 Sb. včetně Elektrorevize (dle pož. ČSN EN 60601-1 ( ed.2 ) a ČSN EN 62353). Svůj požadavek nám zašlete mailem.

Pro domácí použití nejsou tyto kontroly povinné.

Podívejte se na video s ukázkou použití

Specifikace

  • Časový cyklus 12 min.
  • Nosnost 135
  • Ostatní parametry Tvrdost nastavitelná dle požadavků a hmotnosti uživatele
  • Průtok vzduchu 7 l/min.
  • Rozměry 200 x 90 x 11cm